Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

na jakiej ulicy przyjmuje Pan Jarosław
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

znalazłam inny numer telefonu do wróżbity Jarosława z Gdyni 607048897 byłam na wróżbie w czerwcu.Polecam innym
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ponad dziewięc miesięcy temu byłam u wróża Jarosława i moje zdanie co do jego intuicji i przewidywań jest strzałem w dziesiątkę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

ja zaproponuje wróżkę z innego miasta ale działa również w sieci rzuć okiem na www.studioalicja.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

hej
Z czystym sumieniem mogę polecić wróżkę z Gdyni Fikakowa tj. Panią Kingę. Jest to młoda osoba ale moim zdaniem, a korzystałem wcześniej z innej wróżki, zna się na tym co robi i mówi. Widać, że poświęca się i chce przekazać jak najwięcej z tego co widzi w kartach. Mi się podobało jak i moim znajomym, których udało mi się namówić na taki seans bo uważam, że to naprawdę ciekawe doświadczenie i warto. Technicznie wyglądało to tak, że zadzwoniłem i chyba po dwóch dniach było spotkanie. Numer do mojej wróżki to 691-406-645.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czy ktoś ma nr-tel. do Pani Kasi z Pustek...?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Polecam wróżkę Łucję z Gdańska. Życzliwość, wiedza i doświadczenie. Brak pogoni za pieniądzem. Kontakt można znaleźć w necie. Wystarczy wpisać Wróżka Łucja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

aaaa to jest telefon do tego pana 510607288
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

zgadzam się z Gosią sprawdziłam osobiście umiejętności pana Jarosława z tego centrum i można wierzyć temu panu w to co robi i co mówi już mój ciągnący się na siłę związek rozpadł się tak jak powiedział że trwać będzie do dwóch miesięcy i poznałam kogoś wiec już dwie przepowiednie sprawdziły sie
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

tak ten wroż mówi o przeszłości i to się potwierdza
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

od ponad roku chodzę do pana Jarosława i pani Izy moje zdanie co do profesjonalizmu i życzliwości tych ludzi jest w pełni uznania i podziwu. Zawsze po wizycie wychodzę naładowana dobrą i czystą energią z wielkim i pozytywnym podejściem do życia jeśli zawiodły was inne wróżki z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tych wróżących ja znalazłam ich na hali targowej ale już ich tam nie ma bo przyjmują tylko na starowiejskiej w gdyni
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czy w tym centrum ezoteryki mówią coś o przeszłości? To jest najlepsza metoda na sprawdzenie wiarygodności moim zdaniem. Ile taka wizyta tam kosztuje?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Moja mama wróży z kart i ze snów. Gdybyś wiedział/-ła kto do niej przychodzi!!! I dziwne, bo zawsze po jakimś czasie wracają po dalsze wróżby. Sprawdza się. Niestety nie mamy wpływu na to jak się potoczy przyszłość. Karty dają pewne warianty, sposoby postępowania. Jeśli ktoś chce wierzyć- niech wierzy!!! Żyjemy w pozornie wolnym kraju, prawda?
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Czytałam twoją opinie i postanowiłam się udać na wróżbę fakt że czekałam na wizytę z niepewnością ale moje obawy co do mojego osobistego problemu zostały tam rozwiane i nie żałuję mojej decyzji bo było warto.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

szkoda twojego czasu i pieniędzy pozostawionych u pani Kasi ja byłam 4-miesiące temu i wielka porażka .Jeśli faktycznie masz problem to idz do tego centrum nie pamiętam numeru telefonu ale wpiszesz sobie w wyszukiwarke google centrum wrożb gdynia i możesz sprawdzić jaki tam jest numer .Ja jestem zadowolona i mogę polecić ze spokojnym sumieniem.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

tak to racja wróżki to jedna wielka bzdura dacie 100 wke to wam wszystko powiem oni gadaja to co ludzie chca usłyszeć pozdro
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

ide do wrózki p. kasi (pustki cisowskie) ktos był? jestem ciekawa czy warto, na spotkanie umowilamsie ok miesiac temu, chyba jest rozchwytywana, ale czy potrafi wróżyc???!!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

czy ktoś był u wróżki Karoliny z Gdyni i może coś powiedzieć ,....?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

POLECAM pana EUSTACHego, co ten człowiek robi... masakra już jak wchodzis zna seans masz wrażenie że jesteś przefiltrowany przez skaner!! wróży z nici na skarpetkach i z odłamanego paznokcia! 150zł za seans ale naprawde warto!!! 693879668
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ludzie mamy 21 wiek.... Wy się chyba przenieśliście w czasie ze średniowiecza.... Boże....
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 25

Inne tematy z forum

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (9 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (14 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...