Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

witam wszystkich, polecam wrózkę z Pustek jest rewelacyjna mi zaczęło się sprawdzać po 2mc.Polecam Ją każdemu kto chce iść do wróżki były moje znajme, siostra, przyjaciółki- naprawdę były zadowolone. Minął prawie rok i zastanawiam się czy nie pójść nie bawem powtórnie:) Czeka się około mc-a ale warto czekać.Kto pójdzie nie będzie żałował :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Dorota, czyżbyśmy chodziły do tej samej Pani na Świętojańskiej w Gdyni, bo jeżeli tak to pod tym co napisałaś podpisuję się obiema rękoma.
Ja jej nr. telefonu znalazłam na jakimś ogólnopolskim forum, gdzie ktoś pozytywnie ją oceniał. Zadzwoniłam, poprosiłam, przyjęła mnie za normalne pieniądze i od tamtej pory nie dość, że chodzę gdy mam dylemat,to dalej ją polecam potrzebującym, chociaż jest mocno zajęta swoją pracą i jakimiś rajdami, więc nie każdy ma szczęście do niej się dostać. Mnie się udało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

Witam nie mogę wysłać do Ciebie maila porosze o namiar na bbla@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Dorota mogla bys mi podac jakies namiary do tej Pani, moj mail kwiatek1983-83@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A ja byłam u Pani, która od lat karty Tarota,czy klasyczne traktuje jako hobby. Nie reklamuje się, nie ma swojej srtony, a wróży tylko znajomym.Poleciła mi ją koleżanka która właśnie z Tą Panią pracuje.Przyjęła mnie, bo się na nią powołałam. Osoba ciepła i zna się na rzeczy.Pierwsza wróżba spełniła mi się po paru dniach, gdy wpłynęły mi niespodziewane pieniądze.Teraz czekam na spełnienie pozostałych.
Moja rada, właśnie takich ludzi szukajcie, którzy utrzymują się z czegoś innego niż karty, a te traktują jako hobby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Pani Karolino dziękuję.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

nie mają na co forsy wydawać hehe :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

mój drogi, trzeba się uczyć i myśleć myśleć myśleć, wtedy nie będziesz potrzebował żadnych wróżek. tyle w tym temacie.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 12

ezoteryczka ze Zgoda w Gdyni

ja trzykrotni już korzystałem z "usług i wiedzy" Mayroon z Gdyni. spotkałem ją na jakiś wykładach nt wiedzy, która jest ponad nami.. cokolwiek to znaczy. zyskała mój podziw i zacząłem szukać.. znalazłem w necie stronę jej akademii (akademia świadomości ) i tak sobie mijał czas.... do momentu kiedy zauważylem że po stracie pracy wszystko wali się na łeb na szyje... na początku tego roku wyprowadziłem się w poszukiwaniu pracy i nijak nie szło... rozstanie, brak pracy...zadłużenie co dzien to wieksze i brak perspektyw... szukałe w sobie tego co czyni ze mnie nie mogącego juuż nic... bezskutecznie...
wtedy własnie przypomnialem sobie o Mayroon. po kilku tygodniach, jak tyylko wróciłem do Gdyni umówiłem się na spotkanie.. pełen leku i obaw... no bo facet... te porazki... to nijak mi nie psaowalo... ale zebrale się na odwagę..
zaczęliśmy od numerologi, która dała i mi jak i Jej obraz mojej osoby, osobowości... tzw jak na dłoni... zacząłem robić oczy jak sowa, kiedy na jaw w sekunde wysły moje wady ;) ale i cechy, te silne i pożadane przez świat. Mayron pokazała mi mnie samego, tego którego winienem zauwazyć, dała wiele wskazówek, które zaowocowały! Jako wróżka zaś sprawdziła sie trzykrotnie! i to wszystko jest bardzo jasne, bez domysłow "o, to może jest to..."
Mayron to wspaniała osoba, ceniąca sobie człowieka jako coś ponad..
jest także malarką i wykorzystuje swój talent do pomocy ludziom. Ja zamówiłem sobie obraz, który ma ściągac wszelkie niepowodzenia. Nie bede sie chwalil ale... ;) wsio na doskonałej drodze... nie wiem kto i co jest temu zasłużony ale polecam ja z chwała w ustach :)
w razie chęci namiary przesle mailem. moj homme11@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam
Zgadzam się z Panią w 100% co do wymienionych osób,natomiast co do starszej Pani to już nie żyje a nazywała się Bocianowa.Była cudowną starszą Pania która wiedziała co mówi z kart.
Jeśli ktoś zna naprawdę dobrego jasnowidza tarociste to proszę o info
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja bylam dwukrotnie u Pani Kasi z ul.pawiej na pustkach w gdyni. Raz sprawdziło mi się w 100% a teraz czekam na rozwój dalszych wydarzen, bo są że tak powiem " w trakcie realizacji".

ps. jak ktoś sceptycznie podchodzi do takich spraw to wszystkie wrózki nie będą opowiednie. Liczy się pełen luz i troszkę nierzeczywistej aury :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

tak bardzo polecam bylam nie raz wszystko sie sprawdza ale pamietaj to nie mies dwa to czasem dwa lata wszystko jest jak mowila naprawde to dobry wybor i jest tania 30 zl ewa
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

W moim życiu ostatnimi czasy wydarzyło się wiele złego. Nieszczęścia spadały jedno po drugim, jakby zawisło nade mną jakieś fatum. Straciłam swoją miłość. Przyjaciele odwrócili się. Sama, bezsilna i zdesperowana myślałam o najgorszym… Wtedy, przypadkiem natknęłam się na to http://www.okulta.com.pl Możecie mi nie wierzyć, ale to dobra i sprawdzona wróżka. Dzięki jej wskazówkom, przepowiedniom i urokom, los uśmiechnął się do mnie i znowu mogę ciszyć się każdym dniem. Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

moja mama i jej kolezanka byly u tej wrozki i jak narazie wszystko sie sprawdza co do joty... mama bardzo poleca!!
ja zadzwonie i tez sie umowie, to dam swoja opinie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja,niżej podpisany pragnę na tym forum przeprosić Panią Urszulę,Której w dniach 4 i 5 sierpnia dodałem post na tym forum...zachowałem się niezgodnie z prawem i moimi zasadami...zawłądnął mną egoizm i niezrozumiała złość...bardzo przepraszam za swą negatywną postawę ,obiecując,że to się więcej nie powtórzy...Z wyrazami szacunku,..Robert
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

ezo saritikka - polecam tarot mi się sprawdził.....a pani Agnieszka recepcjonistka urocza .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

identyczny tekst na innym forum - moze to konkurencja pisze??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 26

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

No niestety ,byłam u Anny z Dantyszka i byłam u Mirosławy Michniewicz. Jeśli mam być szczera to wielkie rozczarowanie, czyli 0 sprawdzalności.Ta pierwsza chyba raczej udaje że czyta z ręki,a ta druga bredziła coś pod koniec wróżby o braku przepływu energii.Powiem więcej, dałam się zrobić w balona jak dziecko, ale tak to już jest kiedy człowiek szuka rozpaczliwie pomocy.Dzwoniłam do p. Mirki i usłyszałam że w tym miesiącu brak wolnych terminów,ale pod koniec rozmowy,powiedziano mi że za trzy dni mogę zostać przyjęta w centrum saritika,tylko muszę zapłacić więcej. Tak wygląda uczciwość wróżek , jak dopłacisz więcej to są wolne terminy.Zarabianie na naiwności i problemach ludzi
popieram tę opinię 56 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

No nie,co ty Dorotko wypisujesz,jaka terapia? jeżeli szukasz terapeuty to na innym forum.Osobiście znam Pana jarka i sama polecalam jego zdolności moim koleżanką ,którym sprawdzalność jego kart do dziś szumi w uszach hihi.A tak na poważnie, ten mężczyzna ma wielki potencjal sil witalnych i wielkie zdolności jasnowidzenia,dokladnie opiusal mieszkanie mojej siostry i powiedzial co jest przyczyną wielu nieszczęść.Dal pewnien przepis i sam skutecznie zaradzil.Czytalam wiele wypowiedzi na temat Pana Jarka,ale żeby jego widok kogoś wystraszyl? spotykam się po raz pierwszy ,jestem w szoku.Chyba mialaś nieczyste intencje,lub zle zamiary, skoro wypisujesz takie bajeczki droga Dorotko. To bardzo cieply i znakomity ezoteryk, przystojny mężczyzna,którego widzialam pięć razy i zawsze byl elegancko ubrany (w garniturze). Ja polecam Pana Jarka,polecam jego zdolności,polecam jego talent wnikania w klopoty osób przychodzących do niego.To bardzo przyjazny czlowiek .To jedyna osoba wróżąca która nie pytala mnie co się stalo,tylko sam określil moje zawile problemy.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A to ciekawe>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Świeczki zapachowe,kadzidełka... (26 odpowiedzi)

Witajcie.Jak w temacie,gdzie znajdę ładne zestawy ze świeczkami zapachowymi lub kadzidełkami?Mogą...

Dobra restauracja z typowo polskim żarciem - gdzie w Gdańsku? (138 odpowiedzi)

Przyjezdza do nas dobry znajomy, ktory nie byl jeszcze w Polsce. Chcemy Go zabrac do dobrej,...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...