Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłem w tym tygodniu u pani Mirosława Michniewicz w gdyni i teraz czekam czy sie sprawdzi. morze ktos był u pani mirki i czy sie sprawdziło?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

hey byłem uniej trzy miesiące temu i cos sie sprawdza
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u Anny i jestem rozczarowana ,czytała z ręki mało skutecznie ale porażka przyszła wtedy kiedy rozłożyła karty i powiedziała ,że dziś karty jej nic nie mówią.Wróżba trwała około 30minut.Wyszłam zawiedziona,osobiście straciłam pewną nadzieję i pieniądze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Majka,Gosia i Anna z tego samego IP no wielkie D.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

A MOŻE TO MAJKA WYPISUJE TE WSZYSTKIE OPINIE SKORO PODAJE SIĘ JAKO MAJKA I GOSIA .MOŻE JAKAŚ PRZEPOWIEDNIA JEJ NIE..WYPALIŁA I MŚCI SIĘ NA WRÓŻKACH,DZIWNE ŻE W PRZECIĄGU 2-DNI KTOŚ ROBI TAKIE ZAMIESZANIE I WYPISUJE TAKIE OPINIE.TAKA WRÓŻKA ZŁA,TAKA ZŁA, A KTO JEST DOBRY? WSZYSTKIE WRÓŻKI ZŁE ,TYLKO POCZEKAJMY KILKA DNI I WYŁONI SIĘ REKLAMA SUPERRR WRÓŻKI --MOŻE PANI B
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Widzimy,widzimy że raz podajesz się jako majka a za chwilę jako gosia mając ten sam IP kompa .To mało smaczne że wypisujesz o p. Jagodzie że to oszustka nie podając powodów.Powinnaś się wyciszyć i zadbać o swoje zdrowie.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Witam ,
Na przestrzeni 15-stu lat "zaliczyłam" większość znanych wrózek w Trójmieście i pomimo tego iz poczatkowo byłam przekonana jak świetnie potrafia przepowiadać przyszłośc ...wraz z upływem czasu dochodziłam do wniosku ,ze jest to po prostu czysto psychologiczna rozgrywaka.NIe radzę wybierać się ani do Pani Mirki z Obłuża , ani Kasi z Pustek, sprawdziłam Kingę z Fikakowa, Justynę z Sopotu o słynnym Ogrodzie Nadzie nie wspominając .W miarę wiarygodnie brzmi Łucja z Gdańska ale ją można polecić bardziej jako terapię na poprawę nastroju. Nie mniej wierzę jednak ,że są osoby które potrafia czytać karty , mają dar przepowiadania przyszłości stąd moja obecność tutaj . Jeśli ktoś zna godną polecenia , najlepiej starszą, nie reklamującą się "wróżbitkę" proszę o podanie do niej namiarów.

p/s
jedyna wiarygodna babka u której byłam przed laty mieszkała w Gdańsku Oliwie , 90% przepowiedni się sprawdziło ale już wówczas była staruszką nie sądzę więc by wrózyła do tej pory .
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ludzie czy Wy nie widzicie, że większość "zachwalaczy" tego Pana ma ten sam adres IP??? To najzwyczajniejsza podpucha...
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To oszustka.. tyle mogę powiedzieć o Pani jagodzie. NIE POLECAM!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

wróżka Jagoda (gdynia-chylonia)58/623-66-25 godna polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

polecam wrózke Jagodę z gdyni-chyloni, kładzie zwykłą kabałę, wszystko co mi wywróżyła sprwdziło się:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Chcialabym polecic wszystkim potrzebujacym poradnictwa, osobe bardzo rozwinieta duchowo, pania Amelie.Pomaga mi od kilku lat i wszystko sie sprawdza.Potrafi ustrzec i konkretnie doradzic.Jest rewelacyjna! Okolice Chelmu
tel:511578047
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja korzystałam głównie z usług wróżek internetowych - tutaj odległość nie ma znaczenia. Mogę polecić z całym sercem: wróżkę Laurę, wróżkę Otylię (nie jędrzejczak!). Polecam też wróża Adama, ale jego strona chyba nie działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

586645249
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja tez bylam u Anny. Sprawdzilo mi sie wszystko! Z czystym sumieniem moge polecic!!! Najfajniejsze jest to jak umie doradzic. ze zrobionym przez nia naszyjnikiem sie nie rozstaje i czuje sie dzieki niemu wyjatkowa.
polecam naprawde warto!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u Karoliny tydzien temu.Mam dwojakie odczucia,duzo bylo prawdy ,ale tez i mylila sie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Polecam Anne z Gdyni
ulica Dantyszka
nr. tel. 696800430


Pierwszy raz skorzystalam z wrozby jakies 12 lat temu, od tamtej pory odwiedzam gdy potrzebuje dowiedziec sie wiecej czegos o przyszlosci.
Miła atmosfera, potrafi doradzić.
Około godzinny seans kosztuje 65 zł.


Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

To może pójdziesz do Anji, przyjmuje w Gdyni Leszczynki. Polecam, a tel to 696800430
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Polecam świetną wróżkę która naprawdę przepowie przyszłość .
Wszystkie przepowiednie jakie mi powiedziała sprawdziły się .
Oto jej strona internetowa : www.wrozenie_z_tarota.republika.pl .
E-mail : tarot88888@wp.pl

P.S P. Iwona jest z Gdyni i odpowiada e-mailem . Wszystko napisane na stronie internetowej ;))

Jeszcze raz polecam wróżkę Iwonę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

masz nr. tel. to zadzwon i owiesz się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Inne tematy z forum

Domy opieki w okolicach trójmiasta - starsza, sparaliżowana osoba (41 odpowiedzi)

Witam, Niestety stanęliśmy nagle z bratem przed faktem pooperacyjnego niedokrwienia mózgu u...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...