Sprawdzona wróżka, wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej-jeżeli ktoś z Was może polecić osobę która NAPRAWDE potrafi
przepowiedzieć przyszłość, ustrzec przed błędnymi decyzjami
bardzo prosze o info i kontakt.....
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

czy ktos moze mi podac nr telefonu do p. Kasi z Pustek na pinky.blue@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ile kosztuje wróżenie u tej pani i gdzie przyjmuje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Umówiłam się dwukrotnie na wizytę u wróżki, którą polecam.
508169203
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja to chyba nie nie wybrałabym się do wróżki, bałabym się co mi powie :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Ja również byłam u wróżki Kasi z Pustek Cisowskich i od tego czasu (minęło 6 miesięcy) sprawdziło się bardzo dużo, a na spełnienie pozostałych rzeczy czekam. Absolutnie nic ode mnie nie wyciągała, po prostu czytała z kart. Niemniej jednak trzeba dokładnie jej słuchać i w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dopytywać co miała na myśli, żeby nie zinterpretować czegoś "po swojemu". Bardzo dużo mówi, dlatego najlepiej wziąć kartkę i notować, zapisać i kontrolować co jakiś czas. Poleciłam ją koleżance, która również jest zadowolona z wizyty u niej, na razie niewiele jej się spradziło, tylko 1 mała rzecz, ale wizyta była chyba 1,5 miesiąca temu, więc trzeba poczekać, bo czasami wróżby spełniają się bardzo szybko, jak to było w moim przypadku, a czasami trzeba na to poczekać lata. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Bardzo proszę jeśli możecie namiar na tą panią Rosjankę na mail:spotkanie107@wp.p
Mam bardzo trudną sytuację i szukam .Re
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Bardzo proszę o namiar telefoniczny wrózki z Lęborka- na mail:spotkanie107@wp.pl
Szukam tej pani od lat ...byłam tam bardzo dawno temu i teraz nie mogę jej odnależć.
Prosi Re:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

ile bierze ta Pani Krystyna??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Mi od wizyty u tego pana minęły 4 lata i sprawdziła się jedna rzecz, nie mająca większego znaczenia. Miałam zmienić pracę, wyjść za mąż, urodzić dziecko ( w ciągu tych 4 lat) i NIC SIĘ NIE SPRAWDZIŁO i nie zapowiada się na zmiany...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Polecam wróżkę letycję

http://www.wrozkaletycja.com
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

ja polecam p.Kasię z Pustek....Wszystko co powiedziała mi 2 lata temu się sprawdziło ...nawet to że urodzę upragnionego syna:) gdzie już zwątpiłam...Szczerze polecam:)
dziś wybieram się ponownie..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

polecam panią Mirę z gdyni 90% prawdy przepowiada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

justyna sopot

prosze Panstwa, a co myslicie o Justynie z Sopotu, ktoś był? to pilne... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

szukam takiej samej informacji co Ty Marcin, dowiedziałes się czegos?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

reklama katimma

Tak,tak, wszedzie w internecie tylko wróżka Anna,Vitalisa i Zinada lub Żenada. Wystarczy wpisać w google adres: annatur.adm@wp.pl i wszystko staje się jasne, tylko w dniu wczorajszym ten sam adres mailowy pokazał się na kilku forach internetowych, przeważnie tam gdzie dziewczyny wymieniają swoje poglądy życiowe. Może zajmij się roznoszeniem gazetki Metro i to zajęcie otworzy tobie drzwi na świat,
bo stałas się leniwa na tyle że nie chce się tobie pisać nowych postów tylko kopiujesz. I tak wszędzie widnieje - Hej ... i ta sama forma reklamy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Hej, może nie w trójmieście ale polecam wróżkę internetową ;) jest cudowna! Zaufana i sprawdzona, doradza mi juz od jakiegoś czasu i nie zawiodłam się :) !! wystarczy napisać maila annatur.adm@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Ja z czystym sumieniem polecam pana Jarosława z Centrum Wróżb i Ezoteryki. Mówi prawdę o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. I stwierdzam to będąc już prawie 4 lata po wizycie u niego. Podchodzi do swego zawodu profesjonalnie, ale po ludzku. Moi znajomi, którzy go odwiedzili również są zadowoleni i często wracają.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

chciałabym podzielić się doświadczeniem z wizyty u wróżki, pojechałam do niej prawie 100 km oczywiście z wieloma pytaniami problemami itd. już na miejscu byłam trochę zaskoczona bo różniła się nieco od wróżki u której byłam kiedyś, ale przyjęła mnie bardzo miło miała jakieś swoje rytuały i zaproponowała mi ciepłą herbatkę, przeszła do seansu byłam bardzo zaskoczona sposobem przekazywania informacji, bardzo dużo mi powiedziała na początku powiedziała mi jakie mam problemu - to było zgodne z prawdą, potem odpowiedziała na moje pytania i po czasie zaczęłam zauważać że ma rację, bardzo dużo z tego co powiedziała pasowało do mojej osoby i też większość z tego co miało się wydarzyć też się sprawdziło, była to wróżka vitalissa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - gdzie w trójmieście?

Witam serdecznie!! Czy ktos byl u wrozki Racheli z trojmiasta? bardzo prosze o kontakt na halinka1224@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprawdzona wróżka,wróżby - trójmiasto

Byłam u pani Krystyny. Bardzo ciepła, cierpliwa i wyrozumiała osoba. Trafne spostrzeżenia. Czułam się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Nie wiem czy się sprawdza bo nie minęło dużo czasu od wizyty. Moje odczucia są następujące: tarocistka godna polecenia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

Gdzie jest plaża nudystów na stogach? (58 odpowiedzi)

Konkretniej które numery wejść i w którą stronę co jest? Bo wiem, że w prawo od głównego...

gdzie robia kubki z nadrukiem na miejscu? (13 odpowiedzi)

pytanie jak w temacie, pilnie potrzebuje na jutro, a jesli ktos robil to pytanie dodatkowe, czy...