sprzęty do domu z internetu :)

Miałam problem z tytułem. Chodzi mi o to czy ktoś z Was może kupował sprzęty do domu typu pralka, lodówka, kuchenka, itp. u jednego dostawcy z netu ? Koleżanka mi coś wspomniała że jej znajomi kupują w ten sposób - dostawca dostarcza całą paletę od razu. I tak nawet do łazienki kupują wszystko typu kibelek, wanna, zlew. Ja nie mam pojęcia gdzie patrzeć. Może ktoś z Was ma stronki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

ja kupowałam przez net w EuroAGD.
Głównie dlatego, że to duża firma i ma blisko siedziby.
Wolałam im zapłacić, tą stówę więcej i mieć pewność, że wszystko będzie jak należy, niż szarpać się z tańszą firmą "krzak i syn" ;)
Koleżanka też u nich zamawiała i okazało się, że boczna ścianka kuchenki jest wgnieciona, choć nie byłoby tego widać, bez problemu jej wymienili, z transportem na własny koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

przez neta zamawialiśmy TV w EuroAGD :]
z odbiorem w sklepie stacjonarnym :]

wyszło nas 1000zł taniej niż gdybyśmy kupili na miejscu ;] dokładnie ten sam model TV :] aż sprzedawcy byli w szoku jaka różnica w cenie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

My jak się urzadzalismy to cały sprzęt: pralke, lodówkę, zmywarke, płytę,piekarnik, okap, a nawet żelazko. kupiliśmy w sklepie internetowym neo24.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

ja sprzęt zamawiałam w sklepie internetowym http://www.agito.pl Zamawiałam tam już kilka razy i zawsze bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

dziękuję Wam bardzo :)
Będziemy sprawdzać po kolei :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

a czy sanitariaty też zamawialyście przez neta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

ja na allegro kupiłam muszlę, ale była "drapnięta" - musiałabym opłacić kuriera, żeby zrobić wymianę. Odpuściłam...
Nie zamawiałam więcej takich drogich sprzętów przez allegro. Akurat ta muszla była dość droga w porównaniu do innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

polecam http://www.neo24.pl duuuuzo taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

Ja nigdy nie kupowałam jakiś większych sprzętów czy mebli, jak już to takie drobnostki typu lampa, zegar, rzeczy do kuchni czy jakieś ozdoby. Jak ktoś szuka i dodatków to polecam ten sklep - http://www.yourhome24.pl/ zamówiłam zegar w czwartek rano a w piątek już był u mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

kupowałam pralkę i inne sprzęty w neo24 z odbiorem w och punkcie w Gdańsku. jestem bardzo zadowolona i zaoszczędziłam kilka stówek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

Jestem po wizycie w sklepie AGD w Hali Olivie. Pan zamyka interes - do końca kwietnia tylko. Ale polecił nam sprzęty które warto kupić. Naprawdę super facet. Ale zamawiać będziemy w neo24.pl bo ok. tysiaka zaoszczędzimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

my z electro.pl
i tez bardzo byliśmy zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: sprzęty do domu z internetu :)

K&M w gdańsku..sklep na Zaspie plus internetowy... tanio i bezproblemowo.. miła obsługa, wszystko łąćznie ze szklanymi drzwiami prysznica dojechało w całości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...