szukam do remontu

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam,
tak od zaraz to będzie ciężko znaleźć. Oczywiście zgłosi się kilka osób, ale na dobrych fachowców z reguły trzeba trochę poczekać. Ja pokusiłem się na fachowca "od zaraz" i efekt przerósł moje najgorsze oczekiwania. Cały czas musiałem pilnować pana żeby pracował. Gdy tylko wychodziłem do pracy, pan - remontowiec wychodził do sklepu po piwo. Efekt jest taki, że do tej pory czekam w kolejce na poleconą ekipę remontową. Oczywiście namiary dostałem od znajomej, której dom widziałem przed i po remoncie.
Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

polecam 500-731-661
tylko niewiem czy termin jest wolny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

www.RemBud.gdansk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: szukam do remontu

proszę o kontant na mojego e-maila borecka14@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

Dzien Dobry jestesmy firma budowlana z piotrkowa trybunalskiego.Swiadczymy uslugi budowlane w bardzo szerokim zakresie,przy czym jestesmy solidni i tani.Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam do remontu

Widzisz datę postu KRETYNIE?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam do remontu

Zobacz https://pluplu.pl/zakup-taniej-podlogi/ szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Tak, to ciężki temat, trudno zaufać osobie z ogłoszenia. Dwa razy robiłem remont.. i za tym drugim postanowiłem popytać znajomych, czy znają kogoś godnego polecenia. i tym razem mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. remont został wykonany solidnie. Pan, który remontował mieszkanie, ceni sobie swoją pracę.. i to było widać w efekcie finalnym. jego nr to 694 795 951. warto przekazywać sobie takie informacje, pozwala to sporo zaoszczędzić pieniędzy i nerwów. pozdrawiam wszystkich zmierzających się z remontem !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Polecam firmę z Gdańska - http://www.mikka.com.pl - ale najlepiej termin zaklepać co najmniej miesiąc wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

O, u mnie też robili remont :) Rzeczywiście OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

prosze o kontakt na email przca.piotr@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam,
mogę przekazać kontakt do Pana, który zaprojektował i zrobił remont mojej łazienki (zdjęcia mogę przesłać na maila). Jest bardzo solidny i dokładny. Ale nie wiem czy ma wolne terminy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Czy mogę prosić o przesłanie zdjęć i kontaktu do tego Pana.
natasza-mach@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Już wysłałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Firma STOL-BUD
Elbląg
fachowe remonty mieszkań domków jedno i wielorodzinnych
zdjęcia mogę przesyłać maila
tel 507626316

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

witam jestem zainteresowany a co jest do zrobienia moj numer telofonu 791 965 728
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Juz kilka razy tu ich polecalem, szef Pan Piotr z Gdyni ma kilka ekip i czasem jest w stanie zrobic remont w krotkim czasie. Nie jest moze najtanszy ale masz gwarancje jakosci pracy gdyz sam wszystkim kieruje.
U mnie robili generalny remont mieszkania:
-lazienka, 4 pokoje i kuchnia - wszystko doslownie wszystko, bo bylo w oplakanym stanie. kontakt moge podeslac mailem: rehmant@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Mam wolny termin, proszę o kontak. Solidnie i przystępne ceny.

Marek 512 271 946
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

MAMY WIELKIE DOŚWIADCZENIE W WYKONICZENIACH I BARDZO DOBRĄ OPINIE MOŻNA ZOBACZYĆ NASZE PRACE,TOMEK TEL 785-834-043
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

to mój e-mail jeśli jeszcze aktualne basienciuk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam polecam Firmę Filip-Bud, remonty mieszkań to ich specjalność, zrobili u mnie generalny remont mieszkania i wcale dużo nie zapłaciłam. Namiary do właściciela: Pan Krzysztof tel. 512-344-014
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Polecam świetnego fachowca 506-991-096
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

http://www.rembud.gdansk.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

tania solidna firma budowlana z Kościerzyny 0-603-625-913
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

ROBIMY ZA DARMO!!! Firma ERDOL za darmo bo na odpier.. dol :D
tanio i dobrze jak wino w biedronce robi ROBIMY wszystko od psiej budy po lotnisko. zapraszamy do korzystania z naszych usłuch po uprzednim kupieniu sprzetu budowlanego. zajmiemy sie wszystkim od A do Z jedyne czego oczekujemy ze wspolnikiem to na dzien dobry po piątaku na wino z biedronki po po tym sie lepiej robi. a po winie i zalicxzce po jednym dniu wysokosci całej kraty wina dajemy termin tygodniowy na ukończenie roboty.( czyli całej kraty) :D pozdrawiamy serdecznie Marian i jego wspólnik Stasiu Jeżyna ze Szczecina co zbierają na tanie wina :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam,
Polecam ekipę z Gdyni. P. Andrzej 516 874 986. Wykonują wszelkiego rodzaju prace remontowe- super regipsy! W zeszłym tygodniu zakończyli u mnie łazienkę, kuchnię i korytarz. Mi też udało się wbić w tak zwaną lukę wolnego czasu... na całe szczeście! :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

jesli potrzeba fachowca do remontu to podaje nr.tel.661199882.solidny pracowity nie pijacy,sumiennie wykonuje swoja prace
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

jeśli nadal potrzebny jest ktoś do remontu polecam solidnych wykonawców www.solidnarobota.pl

robili remont u nas także polecam z czystym sumieniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

502 44 44 99 Mamy wolne terminy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam. Mogę bez wyrzutów polecić małą firmę remontowo-budowlaną , któa robi wszystko w terminie, sumiennie i ceny mają normalne, bez żadnych haczyków. Podaję numer - 500 096 720, kierownik nazywa się pan Leszek. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Alicja czy mogłabym prosić o maila z foto i kontaktem ?
winogrona7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Jeśli chodzi o solidną prace w terminie i za dobre pieniądze polecam ekipe pana Radka tel. 515 275 799
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Solidne prace remontowe wykonuje tez Firma Pani Anny. Robia naprawde dokladnie. Wykonali u mnie izolacje fundamentow i remont mieszkania .Wyslali mi na maila fotki z remontow i tym mnie przekonali. Polecam, podaje maila anastel@o2.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam moge poleci dobrych fachowcow ktorzy remontowali mi mieszkanie jestem zadowolona tel 507148907
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

bardzo polecam mała firmę Pana Irka stolarsko - remontową,przekonałam się że są naprawdę swietni,przedewszystkim solidni,szybcy,uczciwi a do tego tani,przekonałam się gdyz ostatnio wykańczali mój nowy domek a robili w nim prawie wszystko od ocieplenia poprzez montaż drzwi,okien,paneli oraz mnustwo innych prac.Myślę że każdy będzie zadowolony
tel.kontaktowy
782292528
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Proszę bardzo uważać.
Nie polecam firmy USŁUGI WYKOŃCZENIOWE MARIUSZ MIELEWCZYK z Sierakowic. Znalazłam ją z ogłoszenia, a jej właściciel sprawiał bardzo dobre wrażenie. Teraz nie mogę pozbierać się z kosztów naprawy jego usługi.
Okazał się hochsztaplerem i niekompetentnym partaczem. Nie ma pojęcia o remontach. Ani on, ani jego pracownicy nie potrafią postawić prostej ściany, obrobić otwór okienny po montażu, osadzić drzwi. Montując wentylację, której zresztą nie dokończyli zniszczyli dach powodując zalanie mieszkania podczas deszczu. Nieszczelnie zamontowany syfon wannowy groził zalaniem sąsiadów. Remontując wewnętrzną stronę ściany mieszkania zrujnowali jej stronę zewnętrzną; zostawili ścianą grożącą zawaleniem.
Na koniec stwierdzili, że nie mogą się dogadać i poszli sobie zostawiając nie dokończaną pracę, twierdząc jeszcze do tego, że to my zerwaliśmy umowę.
Pozostawili po sobie wyszczerbione kafelki, wszystko ubrudzone farbą i silikonem.
i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Chciałbym dostac jakis namiar na te firme. Z góry dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

USŁUGI REMONTOWO - BUDOWLANE - SOLIDNIE - SZYBKO I TANIO Oferuję usługi
w zakresie remontów domów i mieszkań, .szpachlowanie , malowanie ,
cekolowanie , tapetowanie oraz inne prace remontowe. Cena do negocjacji.


TRÓJMIASTO - WEJHEROWO I OKOLICE!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

Ja nie robię tanio i nie za szybko , ale za to robię dokładnie bo szkoda materiału nerwów i dobrego imienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

694-915-482
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

proszę napisać konkretnie co jest do zrobienia to może się wyrobie w najbliższym czasie... proszę o meila
struktury3miasto@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam.
Firma Hanool Robert Oleksy
tel. 601-83-16-84
email - hanool@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu


www.b-ston.pl Polecam staranna firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

polecm naprawde dobrego fachowca.
dzwonic pod 694-915-482
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Firma elektryczna poleca swoje usługi:
www.el-masters.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

jestem zainteresowany panska oferta prowadzimy kapleksowe remonty prosze o kontakt telefoniczny 511058319
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

zapraszam do nas artech-service.pl możliwość obejrzenia naszych prac u naszych klientów fizycznie a nie zdjęciach zapraszamy !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

witam jakis czas temu miałam solidnego fachowca wyremontował mi bardzo ładnie mieszkanie jestem bardzo zadowolona moge polecic nie ma piwkowania tylko solidna praca. To jest numer do pana darka 504115044
pozdrawiam Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witajcie,

Polecam za to kogoś z kogo jestem zadowolona.
Szybko solidna, czysta praca. bardzo ładnie doradzi pokaże wytłumaczy:))

tel. 504-581-642 Konrad Własny transport, Trójmiasto i okolice.
(malowanie, kafelkowanie, cekolowanie, tynki weneckie, sufity podwieszane,
budowa kominków, układanie paneli podłogowych, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych.

Polecam

Mogę wysłać fotki
Pozdrawiam
Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witajcie,

Znam tego typu problemy bo sama miałam do czynienia z urządzaniem nowego
mieszkania i trafiłam na takich śmiesznych gości. Ale na szczęście nie
skorzystałam z usług bo cenę zaczął nieźle podwyższać:))z niewiadomych przyczyn.

Polecam za to kogoś z kogo jestem zadowolona

tel. 504-581-642 Konrad Własny transport, Trójmiasto i okolice.
(malowanie, kafelkowanie, cekolowanie, tynki weneckie, sufity podwieszane,
budowa kominków, układanie paneli podłogowych, zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych.

Polecam

Mogę wysłać fotki
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Polecam ekipę remontową z Gdyni, większość prac wykonują w Gdańsku dla Wspólnot Mieszkaniowych, wykonali u nas remont klatki schodowej, bardzo solidnie. jesteśmy jako Wspólnota bardzo zadowoleni. Polecam!

Podaje tel. 504670718
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

FIRMA REMONTOWA aNI TANIO I SOLIDNIE.
516-320-845
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

My generalnie zajmujemy się wykończeniówką,pracami remontowymi.Nie wykonujemy stanow surowych,TYLKO remonty-w tym czujemy sie dobrze.Wlasciciel-Daniel tel.xxx-xxx-xxx.Wiecej o nas na http://www.celnet.firmowo.net Ogolnie teren pomorskiego,choc pracowalismy rowniez w Piotrkowie,Krakowie czy Poznaniu (lotnisko Ławica).Zapraszamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Widzisz datę postu matole?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

http://www.andrex-gdansk.com sprawdzony fachowiec p.Andrzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam

Jestem zadowoloną posiadaczką kilku mieszkań w których został przeprowadzony kapitalny remont . Uczciwie mogę polecić Pana który zajmował się całkowitą przebudową i wykończeniem . Przerabiał stare pomieszczenia strychu na mieszkanie na poddaszu i udalo mu się to kapitalnie!
Rzetelne podejscie do tematu , brak problem typu "wziął zaliczkę i przepadł", wlasny transport a co najważniejsze obustronne zrozumienie czego wynikiem bylo przeksztalcenie ruin w bardzo ladne i ciekawe apartamenciki.
Dla zainteresowanych , mogę przesłać zdjęcia przed i po remoncie.
Na pewno ,ten kto sie zdecyduje na współpracę z tym panem nie pożałuje.
Podaje nr. telefonu 601 231 400
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam
Jesteśmy firmą która współpracuje z firmami zajmującymi się remontami oraz wyposażeniem wnętrz, są to firmy uczciwe i godne polecenia. Jesli jesteście Państwo zainteresowani prześleny dane kontaktowe na mail. biuro@akcesorialazienkowe.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Mogę polecić Ci fachowców w tym serwisie:

http://www.ktozbuduje.pl

Znalazłem tam specjalistów, kiedy zakładałem w swoim mieszkaniu podłogi.

Może i Ty znajdziesz odpowiedniego specjalistę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Pytanie czy to ma byc firma czy majsterklepka i czy głownym walorem przetagowym jest cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Kiedy przeprowadzałem remont biura i domu, znalazłem fachowca w internecie.
Był to serwis ktozbuduje.pl
Mam nadzieję,, że znajdziesz swojego fachowca.
Z tego, co pamiętam wystarczy zamieścić zlecenie na wykonanie usługi, a fachowcy sami się będą zgłaszać.
Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Polecam nasze usługi: http://www.minimax-remont.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

518-482-028
za łazienki kafle ten pan sie nie bierze otwarcie mówi ze nie jest od fachowcem od tego bo zrobic zrobi ale nie tak jak by sam chciał sciany gładzie sufity docieplenia-super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Ja polecam Pana który u nas robił łazienkę, kładł kafle, panele, robił zabudowy, sufity podwieszane i całą wykończeniówkę. Firma co prawda jednoosobowa ale rzetelna i niedroga. No i przede wszystkim nie było jak z poprzednim Panem, który pojawiał się i znikał kiedy chciał i nabierał siły piwkiem.

Nr tel. 696992730
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Szukam fachowca lub ekipy do wycekolowania przedpokoju na gładko. obwód około 400cm, wysokość 270cm - ściany i sufit - w zamian wykonam profesjonalną stronę i umieszczę na swoim serwerze na co najmniej rok

697 62 61 99
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Jeśli wszystko co dotyczy drzwi to najlepszy Pan Marek. Przerobił zabudował, przebudował jest super polecam tel 515 712 702
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

Tomasz 502-952-214 Usługi remontowo budowlane wystawiam fakrurę, załatwiam materiały po tańszej cenie także docieplenia, izolacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

ZMIENIAM PRACĘ CHCĘ TERAZ PRACOWAĆ NA WŁASNY RACHUNEK
OD ZARAZ JESTEM DYSPOZYCYJNY
694 585 431 PIOTR
DZWOŃ /PODPISZMY UMOWĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

Mój tata jest super fachowcem. Nawet ściągają go zagranicę żeby remontował mieszkania i domy. Remontował także pensjonaty. Ma wieloletnie doświadczenie, jest perfekcjonistą, bardzo dokładny, solidny i przede wszystkim uczciwy. Z tego co wiem to nawet cenowo jest zdolny do negocjacji. Polecam bardzo. To jego nr 664 807 548
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam do remontu

Oczywiście polecam swoje usługi SUPERDOKŁADNIE 505 955 505
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

usługi remontowo-budowlane.- wolne terminy od zaraz! 12 lat na rynku. serdecznie zapraszam tel 516 140 574.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

http://www.facebook.com/pages/Idealnewn%C4%99trze/303886909732925
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam do remontu

Witam, mam naprawdę sprawdzonego fachowca, z którego usług korzystalam już 2 razy (przeprowadzałam się) i wszyscy znajomi korzystają. Zadzwoń, naprawdę warto. Facet robi naprawdę solidnie, rozsądnie potrafi doradzić i ma gust. Tel: 505-837-041
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...