szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

witam
mam problem tego typu że nie potrzebuję za bardzo kontaktu z ludźmi i przez to jestem żle postrzegany w pracy nie odzywam się do nikogo a jak już to robię to wbrew sobie i wychodzi to sztucznie bardzo się stresuję nie mogę skupić się na pracy, chciałbym otworzyć się na ludzi żeby lepiej mi się żyło, proszę o informację w sprawie dobrego psychologa w gdańsku, który mi jest w stanie pomóc, mogę chodzić na wizyty prywatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

Nie potrzebujesz psychologa tylko większej ilości witaminy D i C. To one regulują pewne procesy które mają między innymi wpływ na nasz mózg oraz sposób jego funkcjonowania. Witaminę D uzyskuję się poprzez wystawianie gołej skóry na słońce około 30 minut dziennie przy odpowiednim nasłonecznieniu. Nasza skóra ma powierzchnię około 2 m2 i jest to największy narząd człowieka. Witamina D steruje ponad 200 toma ganami w naszym organizmie oraz jest odpowiedzialna za ca całą gospodarkę wapniową. Witamina D powoduje uwalnianie się endorfin w mózgu (hormony szczęścia), które są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Organizm bez witaminy D i c to jest tak samo jak budowa bez cementu i i piasku. Jeśli chcesz się leczyć to musisz zacząć od siebie. Zmień dietę i sposób życia. Nikt Ci w tym nie pomoże MUSISZ TO ZROBIĆ SAM. Prawdopodobnie masz również problem z którymś z odcinków kręgosłupa ( musisz go zacząć rehabilitować).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

no nie jest to takie proste same witaminy nie załatwią tematu może jednak ktoś mi poleci jakigoś sprawdzonego psychologa, ale grzegorz i tak dziękuję za rady:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

nie ma nikogo kto by polecił bardzo proszę o pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

Panie Romanie, fobię spoleczną najlepiej leczy się w nurdzie poznawczo behawioralnym, prosze szukać psychologa o takim zapatrywaniu. Terapia jest ukierunkowana na szybcie rozwiązywanie problemu i podnoszenia jakości życia pacjenta. Niestety nie znam nikogo kogo moglabym polecić, ale mam nadzieję, że chociaż ta wskazówka coś pomoże. Postaram się jednak popytać w pracy i na uczelni czy ktoś się tą dziedziną nie zajmuje i dam znać jesli coś znajdę.

pozdrawiam cieplo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam dobrego psychologa od fobii społecznej

Polecam panią Korsarz, ktora przyjmuje w przychodni Przemyslowz ZOZ przy ul. Walowej. Terapia jest naprawde skuteczna. Nie wiem, czy przyjmuje rowniez prywatnie, proponuje zadzwonic do rejestracji i popytac: 320 89 98
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ta Pani psycholog wciąż pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziłam do http://www.rep.org.pl/rzetelna-pomoc-ze-strony-doswiadczonego-psychologa/ udało się zwalczyć problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z erekcją w wieku 23 lat (15 odpowiedzi)

Witam, pisze w związku z problemem z erekcja. Mam 23 lata. Problem pojawia sie juz na poczatku...

Laserowa korekcja wady wzroku (36 odpowiedzi)

Witam, coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem...Wada -7,5, moje oczy przestają tolerować...

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...