szukam hydraulika

zadanie do wykonania:
ogrzewanie i kan w domu 300 m2. okolice trojmiasta.
kogo mi polecicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam Hydraulika który specjalizuje się w większych pracach 501-051-364 Janusz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

http://www.hydraulik-gdynia.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

witam
Pracuje w firmie ktora wspołpracuje z roznymi fachowcami
. Chciałabym zaprosic Pana do wpolpracy i dawac zlecenia swoim klientom
Czy jest Pan zainteresowany ? Prosze o kointakt 517 195 725 Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

witam Poszukujemy zlecen czy jest mozliwość nawiązania współpracy z panią Pozdrawiam BizonTeam
bizontechbud@onet.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Witam, mogę zaproponować Andrzeja , zajmuje się nie tylko hydrauliką ale w szczególności glazurnictwem .
Naprawdę dobry z niego fachowiec.

Andrzej
889139165
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

albo hydraulik albo glazurnik, powiedz , że jeszcze zna sie na układaniu dachów, ale w szczególności na elektryce
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Zależy jaka firma i jakich fachowców zatrudnia nasza akurat zajmuje się kompleksowymi realizacjami wnętrz nasi ludzie posiadają niezbędne uprawnienia państwowe: elektryczne , gazowe.

zapraszamy!

http://www.hydraulik-gdynia.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

Masz racje kama. facet szuka ekipy która zrobi mu całą instalację a Ci mu wyjeżdżają z gościem który w "szczególności kafle kładzie" . Czyli jak mu hydraulika nie wyjdzie to zawsze może Mu ją ładnie przykryć kaflami
buuuaaaaaaaaahahahahahaha....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

dobre Glazurnik hydraulik niezla kombinacja. to tak jak rolnik humanista ............ ciekawe laczenie zawodu z pasja ......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Ja polecam Jana tel 602-674-572. Pracuje tylko z jednym pracownikiem Marcinem i nie musi pilnować całej chołoty. jest bardzo dokładny i co rzadko się spotyka ( a już nie jedną ekipę przechodziłam) nie zostawia syfu po sobie i kitu nie wciska, jak coś poleca, to na pewno jest w tym sens (nie ufałam w ciemno, po prostu go sprawdziłam). U kuzynki w domu o powierzchni 260 m2 w Przyjaźni też robił instalacje. generalnie zajmuje sie co, wod- kan, gazówką a przy tym jeszcze zrobi prace tynkarsko murarskie. U koleżanki wykonywał instalację co w mieszkaniu i również była zadowolona (szczególnie ceną a przy tym jakością).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

tom-instal@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

UNIGAZ Marek Łazuka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

hydraulik z chełmna kuj-pom. dobry fachowiec i ceny ma naprawdę małe w poruwnaniu z trujmiastem numer 600-193-160 irek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam Pan Irek 669110571
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam firme eko mel systemy solarne ze starogardu gdanskiego - dwoch braci wmiare szybko no i cena bardzo konkurencyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

szukalem numeru tel do eko mel i chyba to ten - 692 670 360
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

powiem ci tylko ze mieszkam w pruszczu obok gieldy i stawiam dom 220 m2 - 15 grzejnikow 65 m2 podlogowki 7 kranow (lacznie z tym na ogrod) i firma z gdanska zaj....a mi cene za robocizne 15 500 zl i to z 20 % rabatem - a chlopaczek przyjechal wytlumaczyl poradzil i to samo zrobil za 5000 zl - jak bys chcial dobre kolektory czy pompe ciepla to tez sie z nim idzie ogadac - ja jestem zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

ale ktoś odkopał :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

profesjonalna hydraulika Gdańsk i okolice
http://www.hydraulik-gdanski.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Moge nr prosic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

sprawdzonych hydraulików znajdziesz na http://www.ofachowcach.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Service Unavailable
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Pomoge i tu
Sławek naprawde dobry hydraulik 665-262-258
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam firme typowo hydrauliczna tanio i profesjonalnie Panowie maja duzy staz pracy Firma Edward Bobrowski maja nawet str internetowa polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Polecam swoje usługi:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/remonty-budowlane/hydraulik-awarie-tel-798-198-919-solidnie-i-tanio-ogl5039954.html

tel. 798-198-919

pozdrawiam,

Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

F.H ECO HAUSE ;PROJEKTY, WYKONAWSTWO INST. WOD-KAN,CO,POMPY CIEPŁA,PIECE,SERWIS 502-108-949
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

hydraulik.3miasto@gmail.com

798-198-919

zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

polecam Anonse
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: szukam hydraulika

Cześć

Chciałem bardzo polecić firmę hydrauliczną GRESZTA , robili u mnie w domku pełne ogrzewanie z kotłownia , podłogówkę , i całą instalacje wodno kanalizacyjna wraz z montażem . Powiem jak było: z uwagi iż pracuje w Norwegii dałem ogłoszenie na oferteo zgłosiło się do mnie 5 firm z okolic Wejherowo, jedyna firma która potrafiła mi przedstawić swoją ofertę w pełni to oni w porównaniu do Pana twz. Zdzisia i Rysia byli kulturalni i zgrani. Oferta ich nie była ani za droga ani najtańsza ale jak przyjechali na budowę zrobili na mnie duże wrażenie bo mimo ze mlodzi chłopacy to naprawdę się znali i nie było kombinowania by zarobić na materiale jak u innych . Bałem się troche zaryzykować bo mieli świeżo otwartą działalność ale dogadałem się z nimi podpisaliśmy umowę i odrazu przystąpili do pracy mierzenia itp. P. Damian dał mi pare wskazówek odnośnie pieca i zmieniłem swoj wybór i jestem przekonany że dobrze zrobiłem bo chciałem zaoszczędzić na piecu , a polecił mi droche dopłacić i miał racje jak budowlaniec mi mówił. Wszystko było poprowadzone naprawde fajnie instalacja dobrze ułożona wszystko tak jak powinno być . Ale co chciałem bardzo pochwalić ZAPAŁ do pracy , wiadomo nowa firma chłopaki się starają , ale jest to dodatkowo robione z głową.
Teraz wylewka i dalsze prace mam nadzieje ze spotkam podobnych pracowników.

Polecam tą firmę naprawdę się wyróżniają . podam stronę jakby ktoś szukał http://www.greszta24.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

szeptanka jak znalazł a post z 2010
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Tak, tak,
"klient" tak zadowolony że się opisał ...uuuuuuuu.......
i to nie tylko tu ale na forum budowlanym także, hahahaha
kolega sam siebie musi polecać? oj zima..... hahaha
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Co wy robita skąd wy piniondze mata
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: szukam hydraulika

Dzięki właśnie jestem mies po instalacjach grzewczych i wodnych , jestem z tej firmy zadowolony. Wycena co prawda była o 1 tys droższa od Pana Jana ale zamontowali piec viessmanna a nie texhnixa z chaina . I jestem zadowolony lepiej czasami dać więcej i być zadowolony. Ogólnie firma fajna , życzę im jak najlepiej .

Krzysiu_ leśniewo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: szukam hydraulika

Dzień dobry ,
specjalizujemy się w systemach grzewczych i sanitarnych najnowszych technologiach, realizujemy kompleksowo usługi w tym zakresie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, począwszy od kotłowni gazowych , olejowych, pompy ciepła, nowoczesne instalacje obsługiwane przez telefon.
tel. 518808502
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stanowczo NIE polecam firmy Aquamark. Jest to firma, która wyświetla się jako pierwsza w Google. Zapłaciłem 250zł za usługę naprawy ubikacji. Przyszło dwóch gburów, którzy założyli silikon dookoła ubikacji (jeszcze nie do końca, bo widać wielką dziurę z tyłu). Usługę obejmowała gwarancja. Kiedy oświadczyłem im po 2 dniach, że usługa nie została wykonana poprawnie, ponieważ woda nadal cieknie przyszli inni Panowie na miejsce i oświadczyli, że jest to usługa dodatkowo płatna. Stanowcze NIE!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiem, że Panowie stąd http://www.trojmistohydraulik.pl są świetni polecam bo byli u mnie i robi instalacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi kolega polecił takiego mającego stronę https://wodbud.eu/ Nie żałuję tego wyboru. Fachowiec pod względem wykonania rewelacyjny, do tego umiarkowane ceny, odpowiadające jakości a i co było miłym zaskoczeniem porządek po sobie zostawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak zabezpieczy meble do przeprowadzki? (4 odpowiedzi)

Przeprowadzka to często stresujące wydarzenie, które wymaga odpowiedniego zabezpieczenia mebli,...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...