tablice "wróć do mnie" "zmieniam się dla Ciebie" na Spacerowej

widziałyście te tablice? jechałam dziś do Reala Spacerową i zobaczyłam te plansze... "wróć do mnie", "zmieniam się dla Ciebie" i chyba "obiecuję, będzie lepiej"... co myślicie o tych napisach? czy to faktycznie wyraz czyjejś prośby?? najgorsze jest to, że sama jestem w trakcie podejmowania bardzo bolesnej decyzji o rozstaniu, szala przechyla się raz w jedną, raz w drugą, i te słowa słyszałam już chyba setki razy... jednak napisane na tych planszach zszokowały mnie. tak jakby ktoś rzucił mi tym w twarz przy wszystkich obcyh ludziach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

nie wiem gdzie jest Spacerowa i o jaki Real chodzi(tzn.w ktorym miejscu) ale jeżeli ktos to napisał naprawdę to miał dobry pomysł,mnie by to porobiło,to nie lada wysiłek.
A moze to reklamy?Czym to jest napisane?
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

Tak tak, te 3 teksty są dla idiotek.
Obiecuję że stanę się zielonym ufoludkiem, obiecuje że na drzewach kasa sama wyrastać będzie, obiecam ci wszystko tylko wróć do mnie ... a jak wrócisz to będę cie miał w dupie bardziej niż poprzednio bo wróciłaś raz to wrócisz znowu :D klasyka gatunku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

kocio,a dlaczego nie wierzysz ze sie zmieni?masz zle doswiadczenia?ludzia trzeba dawac szanse,po to by moc potem powiedziec;wazne ze sprobowalam!!!!Po to by nie zalowac,ze sie nie dało...szansy.
A pomysł jest super,nie kazdego stac na taki wyczyn i tyle...
A i nie wierze,ze jakis koles machnął by sie na taki wyczyn gdyby naprawde mu nie zalezało!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

Ludzie to sa reklamy, sa w całym trojmiescie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

reklamy,nie reklamy ale temat dobry:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

przecież to jest propaganda PIS - oni planują w takiej samej kolorystyce i stylu swoje pakaty wyborcze. Tam nie ma słowa kocham CIę. Piękna manipulacja ludżmi. Otwórzmy oczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: tablice

czyja to kampania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

popieram, cała Gdynia jest tym obklejona, to "początek" jakiejś reklamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

To reklamy IKEA wczoraj widziałam:D Też na początku myślałam że to "takie romantyczne wyznania i prośby" :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

a czego ta kampania dotyczy? nie ma mnie teraz w Trójmieście, a jestem ciekawa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tablice

to kampania IKEI zwiazana z zakonczeniem przebudowy....
http://www.ikea.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

Kobieca pielęgnacja (3 odpowiedzi)

Widzę, że wiele kobiet uczęszcza na comiesięczne lub dwutygodniowe wizyty u paznokci, rzęs, brwi,...

Nie dochodzę (6 odpowiedzi)

Witam. Mam problem. Od pewnego czasu współżyje z partnerem. Uprawiamy seks dość często, ale ja...