tani notariusz

Temat dostępny też na forum: Pośrednicy i zarządcy
Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie domu. Może mi ktoś polecić kogoś kto "nie zdziera".....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tani notariusz

mogę Ci polecić notariuszy z kancelarii notarialnej Arkadiusz Skłucki i Piotr Prorok / biuro na ul.Piwnej/, z pewnością można porozmawiać o cenie ale i sam sposób prowadzenia sprawy i napisania aktu będzie solidny i jasny... sam osobiście korzystałem /również z polecenia/ i byłem zadowolony i to bardzo... można również skorzystać z porady notariusza przed podpisaniem aktu....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: tani notariusz

Panie Marcinie,

Notariusze po pierwsze nie mogą się reklamowac, po drugie nie mogą udzielac porad prawnych.

Robisz Pan zatem niedźwiedzią przysługę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: tani notariusz

Tani i dobry jest też notariusz Leszkowski z Kartuz. Potrafi jasno wszystko wyjaśnić i zaproponować dobre zabezpieczenia, tak aby potem nie było żadnych roszczeń i problemów z sądami, bankami czy urzędami skarbowymi. Ma duże doświadczenie i wiedzę, to były sędzia z sądu odwoławczego w Gdańsku. W kancelarii bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dlatego moi znajomi tak samo też z trójmiasta korzystają z jego usług w sprawach prywatnych i firmowych (spółki). Polecam: http://www.notariusz-kartuzy.pl
A.B.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: tani notariusz

kolejna bezstronna i przypadkowa opinia;) ;) ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: tani notariusz

a nie chcesz zeby zrobila to za Ciebie profesjonalne biuro nieruchomości
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: tani notariusz

Pani Małgorzata Czyżewska (Notariusz Przymorze). Bardzo profesjonalna obsługa, ceny adekwatne do świadczonych usług. Proszę wziąć pod uwagę, że niektóre czynności notarialne mają już z góry określony przepisami cennik.

Dane kancelarii dostępne tutaj http://www.gdansknotariusz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: tani notariusz

Czyżewska słaba
Skłucki - taki sobie, Prorok - jak najbardziej
Kartuzy - niespecjalnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja bym poradziła ci pójść do pani Cejrowskiej. Ma kancelarię w Tczewie i jest niesamowita. I jako osoba i jako notariusz. Bardzo profesjonalna, nie spotkasz się z żadnym zdzierstwem, cierpliwa i wyjaśnia jak czegoś nie rozumiesz (a na pewno się cos trafi). Ja już kilka razy korzystałam z usług p. Cejrowskiej i nie mam nic do zarzucenia. Solidny notariusz, których bardzo mało w dzisiejszych czasach. Polecam przekonać się i zadzwonić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ciekawe, że wszystkie posty polecające tą panią mają to same IP. Echhh spamerzy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe sposoby by zdobyc klientow :)
Chociaz troche dziala jak antyreklama...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mnie akurat nie dziwi, że wiele osób poleca P. Cejrowską. W Tczewie nie ma praktycznie wyboru naprawdę dobrych notariuszy, na pomorzu wybór jest większy, ale i tak poziom często bardzo zaniżony. Ze względu na firmę muszę regularnie korzystać z notariusza więc porównanie mam. Teoretycznie każdy notariusz powinien dokonać czynności z zachowaniem należytej staranności, ale tak niestety nie jest.

Można nawet spróbować umówić się w 3-4 kancelariach na rozmowy informacyjne w tym do Pani Cejrowskiej i porównać, który notariusz najdokładniej wyjaśni wszystkie wątpliwości.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mogę polecić notariusza Adama Robaka. To bardzo dobry specjalista. Zawsze do niego chodzę ze sprawami wymagającymi interwencji notariusza. Zdecydowanie warto.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam wam szukanie notariusza poprzez stronę https://dobrynotariusz.org.pl/ - najlepszy sposób na znalezienie taniego i dobrego notariusza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jakoś to przypomina stronę pod hasłem - "podeślemy Ci klienta, a Ty nam zapłacisz", bo inaczej po co do nich dzwonić ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja jako klient nic nie zapłaciłem dodatkowo a co więcej dostałem rabat więc czy ma mnie to obchodzić....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystkie te opinie to lipa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

dobry notariusz się nie musi reklamować jak np notariusz Warszawa Śródmieście - bo ludzie sami go będą polecać!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Acha.... i to niby nie jest reklama??? :P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie formalności załatwiłam w kancelarii Moniki Sajkiewicz-Zarzyckiej. Nie zapłaciłam dużo w porownaniu, np. do moich znajomych, którzy kupili mieszkanie w podobnym czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Tczewie uzyskałam sprawną i rzetelną pomoc w Kancelarii Notarialnej Cejrowska. Pełen profesjonalizm, ceny nie są wygórowane. Bardzo sobie chwalę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Możesz napisać jak mozna skontaktować się z panią notariusz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług pani Cejrowskiej z Tczewa, ma kancelarię notarialną na Słowackiego. Szybko uzyskałam pomoc za niewielkie pieniądze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czy można gdzieś znaleźć informację o cenniku w tej kancelarii?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kancelaria pani notariusz znajduje się pod adresem: Aleja Modrzewiowa 13 Kraków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najlepszy notariusz na jakiego do tej pory trafiłem to Izabela Mierzejewska przy Atrium Promenada w Warszawie. Ceny nawet bardzo przyzwoite. Jechałem 70 km i mi się opłacało. Pani notariusz wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Elastyczne terminy i ceny też. Jestem bardzo zadowolony i polecam. Transakcja przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja polecam notariusza w Warszawie pana Szymona Krzyszczuka, który jednocześnie jest tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. To wielki plus w przypadku gdy trzeba mieć tłumaczenie poświadczone przez notariusza. Cennik opłat jest konkurencyjny

http://www.notariusz-tlumacz.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ludzie na prawdę jeździcie z Trójmiasta do Warszawy czy Krakowa vy tam wybrać notariusza? Serio jest taniej, nawet z dojazdem?
N ie walcie takiej ściemy. W Trójmieście notariuszy na pęczki, od wyboru do koloru. Ceny faktycznie bywają różne, ale koniec języka za przewodnika. Dzwonisz, mówisz i o chodzi i otrzymujesz pełen zestaw kosztów. Proste. Wybierasz gdzie taniej i po sprawie. Każdy notariusz chętnie podaje ceny, jeszcze nigdy żadnen mi nie odmówił (sprawdziłam ok. 8 osób w ciągu roku)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdym razie przy poszukiwaniu Notariusza warto wziąć pod uwagę fakt, że nie musi on być z miejscowości w której planujemy zakup. Możemy wybrać dowolnego z terenu całej Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja bardzo cenię sobie pomoc, jaką niezwłocznie uzyskałam od notariusz Cejrowskiej. Duże doświadczenie, imponująca wiedza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Mi pomogła bardzo notariusz Cejrowska. Sprawna pomoc, duże zaangażowanie, rzetelna podejście do klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja mogę polecić notariusz Cejrowską z tczewskiej kancelarii. Sprawna i profesjonalna obsługa. Bezbłędnie, rzetelnie sporządzony akt notarialny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pani Cejrowska ma tu silną reklamę, nachalną i bardzo zniechęcającą do swojej osoby.

W dodatku widać, że czasami , pewnie z tego rozpędu , komentarze są pisane z tego samego IP tylko inny podpis. To świadczy, że polecenia nie są prawdziwe tylko przez kogoś hurtowo pisane.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tani notariusz

Trzeba przejść się po wielu kancelariach i sprawdzić stawki. Wiadomo, że każdy notariusz ma inne opłaty. Poziom świadczenia usług jest podobny, więc nie ma co przepłacać. Tutaj http://notariuszgdynia.pl/ jest namiar na kancelarię w Gdyni. Można tam sprawdzić opłaty o wolne terminy, bo wiadomo jak to jest. Trzeba bowiem wszystko zgrać, aby każdemu pasowało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Notariusz Agnieszkę Adamonis. Kancelaria mieści się na morenie w starym dworku. Pani Agnieszka jest bardzo miła i niesłychanie skrupulatna. Moi znajomi powiedzieli, że już nigdy nie skorzystają z innego Notariusza. Można się umówić telefonicznie na sobotę, kontakt na stronie http://enotariuszgdansk.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem z Gdańska, ale mogę polecić jedynie notariusza z Gdyni - Michała Gołębiowskiego. Parę miesięcy temu zadzwoniłam do kilku notariuszy w Gdańsku i jednego z Gdyni. Okazało się, że za tą samą usługę w zasadzie standardową, rozrzut cenowy bardzo duży!!!
Wybrałam kancelarię z Gdyni - profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dodatkowo Kancelaria położona w dobrze skomunikowanym miejscu (blisko SKM Gdynia Redłowo).
Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O to właśnie chodzi, że oni wcale nie są zbyt tani, tylko wszyscy mają niejako używają tego samego cennika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niekonieczenie. Im dalej " od miasta" tym zazwyczaj taniej. robilem kupono mieszkania z taksa notarialna 450zł. z kredytem i obsługa http://www.bank.czest.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: tani notariusz

Tutaj https://twojagdynia.pl/20200805336071/kiedy-weksel-in-blanco-jest-niewazny-i-dlaczego-warto-skorzystac-z-uslugi-notariusza warto sobie zerknąć. Jest tam ciekawy artykuł na temat weksla in blanco. Poza tym dowiecie się tam dlaczego należy skorzystać z usługi notariusza. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Uważam, że taka wiedza się przyda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tutaj https://koscierski.info/artykul/kiedy-weksel-in-blanco/1087093 mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Między innymi dowiecie się tam kiedy weksel in blanco jest nieważny i dlaczego warto skorzystać z usługi notariusza. Takie informacje mogą okazać się niezwykle pomocne. Zapoznajcie się z tym artykułem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić notariusza z Gdyni http://notariuszgdynia.pl/ . Pani Anna naprawdę zna się na rzeczy i zdecydowanie pomoże ogarnąć wszystko co trzeba z zakupem domu. Przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne. Sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Przeprowadzka do UK - szukam firmy do przeprowadzki (4 odpowiedzi)

Czy macie jakąś sprawdzoną firmę lub prywatną osobę ,która zajmuję się przeprowadzkami z Polski...

kostka brukowa - taras 100m2 (8 odpowiedzi)

Witam, szukam sprawdzonej ekipy która ułoży kostkę na taras.

Spawacz (4 odpowiedzi)

Poszukuję osoby z własną spawarką, która by podjęła się wyspawania schodów w domku. Cena za pracę...