u Wędzonych

Restauracje

Sopot, Grunwaldzka 8-10

Monika - ocena (1) Klimat ok.Obsługa Super ale jedzenie troszkę jednak za mdłe brakuje tego... Monika Marta - opinia (2) Byliśmy pierwszy ale nie ostatni raz burgery niebo w gębie. Ceny przystępne... Marta Paulina - opinia (1) Jestem miło zaskoczona. Burgery polecam. Poliki polecam. Sałatki na dużym... Paulina
Betowen - opinia (1) Witam, szczerze mówiąc zawiodłam się na tej burgerowni, jakość jedzenia... Betowen Jaro - opinia (1) Polecam,niebo w gębie pyszne,syte Ok. Jaro Piotr Nevermore - opinia (1) Po raz pierwszy byliśmy tu mniej więcej rok temu , jakoś krótko po otwarciu,... Piotr Nevermore szeryf - opinia (1) Byłem już kilka razy, wszystko rewelacja! Jedzenie pyszne, polecam! szeryf Magda - opinia (1) Cudownw jedziecie. Przemiły właściciel. Serdecznie polecam Magda Michał - opinia (1) Przepyszne jedzenie i genialne koktajle serwowane przez przemiłą obsługę!... Michał Małgorzata - opinia (1) Polecam i na pewno wrócimy. Przepyszne jedzenie. Małgorzata Marta - opinia (1) Dzisiejsze wyjście do sopockiej restauracji "u Wędzonych" okazało się... Marta Pabloolit - opinia (1) '' u Wędzonych " to idealne miejsce dla smakoszy... Pabloolit Jarosław - opinia (1) Bardzo smaczne i tanie jedzenie jak i bardzo dobre wino, Obsługa bardzo miła Jarosław Dawid - opinia (1) Wpadłem przypadkiem i nie żałuję. Menu ciekawe, jadłem tylko hamburgera, ale... Dawid