wycieczki zagraniczne latem

Czy po otwarciu granic i zniesieniu kwarantanny wycieczki zagraniczne w lipcu i sierpniu będą bezpieczne ? Czy decydujecie się lecieć w tym roku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak. Lubię sobie pojechać gdzieś dalej. Jestem typ turysty wędrowniczek, nie lubię leżeć na plaży.W lipcu jedziemy samochodem.Mamy wynajęty domek za granicą- kierunek Belgia.W sierpniu mam plany wylotowe. Drugi wyjazd na razie pod znakiem zapytania, bo to poza Europę. W biurze radzili czekać. Jak się nie da to zmienimy na kierunek europejski. Na razie mało opcji ale się zastanawiamy i mamy kilka opcji,które bierzemy pod uwagę. Niestety ceny bardzo podskoczyły i zmiana to też raczej wyszła by drożej niż nasza wycieczka zamawiana jako first minute już jesienią zeszłego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo bym chciala gdzies jechac za graniće ale przez tego Covida trpoche sie boje bo nie wiem co mnie tam na miejscu spotka czy sie nie okaże ze jestem chora i zostawia mnie na 2 tyg w hotelu:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

It seems to me that autumn mountains are beautiful everywhere. Anywhere, in any city and state where they are. The special atmosphere of autumn permeates the air and you want to travel, learn new things, take pictures. Last year my husband and I went to rest in Transcarpathia. There is a very cozy Villa Kvitka, just a few rooms, with all the amenities. Hills are scattered around, a mountain river with low peaks - an excellent place just for walking. If you wish, you can order an excursion and ascent to Mount Pikuy. And from there you can rush to Kiev to see Chernobyl with your own eyes https://chernobyl-visit.com/ and be impressed by what happened there.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż i ja zarezerwowaliśmy wycieczkę do Czarnobyla. Mieliśmy szczęście, że wycieczka odbyła się samochodem, więc pojechaliśmy póki była taka możliwość. Po serialu HBO nie mógł się powstrzymać i rzucił się do biletu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...