zarobki w sieciowkach

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
zaczynam się zastanawiać nad zmianą pracy i chciałabym się dowiedzieć jakie mamuski/dziewczyny macie zarobki w sklepach? Np. pepco, rossmann,hebe, hm, biedronka, Tesco itd?
Może po poznaniu zarobków w handlu bardziej nas to zachęci to szukania nowej pracy za która będzie należyte wynagrodzenie? Jeśli możecie to napiszcie jaka firma i ile i czy netto czy brutto?
Powiem wam że ja pracuje w urzędzie i mam ok 2700 brutto a odpowiedzialność taka że szukam czegoś innego, i już nawet zastanawiam się nad handlem, praca w soboty, na zmiany itd.
Może pomożecie przy okazji znaleźć coś sensownego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z dyskontów to najlepiej płaci chyba Lidl. Według oficjalnych informacji od 2800zł do 3550zł brutto na start przy podpisaniu umowy, stawki zależne od lokalizacji ale podejrzewam, że w Gdańsku pewnie bliżej górnych widełek.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Biedronce najbliżej mojego domu ostatnio był plakat, że przyjmą do pracy za 3000 zł brutto na start (pełny etat).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nikt nie pracuje w sieciowce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w Tesco na pół etatu od 6 do 10 mam 1200 na rękę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

na kasie? super to moim zdaniem dobra stawka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na kasie nie. Przy sprzedaży internetowej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

super dzięki za info ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca zdalna, czy gdzieś w siedzibie Tesco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jest to umowa o prace?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca normalnie na hali Tesco. Tak jest umowa o pracę pierw na rok potem na czas nieokreślony
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W biedronce 2000 to max , premii i tak nigdy nie ma..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Gdzie najlepiej kupić dziecku okulary? (8 odpowiedzi)

Wiem, ze było już trochę wątków na tt., ale za wiele nie wyczytałam...Muszę zrobić okulary dla...