17. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

17. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Uroda Opinie (6)

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie branży w północnej Polsce. Ponad 180 wystawców z Polski i zagranicy producenci i dystrybutorzy kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji paznokci i dłoni, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu, a także firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej prezentuje swoją ofertę w ramach Targów.

Uroda to przedsięwzięcie przede wszystkim dla profesjonalistów. Specjalnie dla nich w ramach autorskiego programu organizowane są seminaria, szkolenia, prestiżowe konkursy a także liczne pokazy odbywające się na profesjonalnej scenie. Goście spoza branży będą mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa.

PROGRAM

Więcej informacji

REJESTRACJA

godziny otwarcia:
4 października sobota 10:00 - 18:00
5 października niedziela 10:00 - 17:00Informacja o biletach

Profesjonaliści, zarejestrowani w systemie internetowym, mogą odbierać identyfikatory upoważniające do bezpłatnego, wielokrotnego wstępu na Targi w czasie trwania imprezy, przy wejściu do hali wystawienniczej. Publiczność profesjonalna może również zarejestrować się bezpośrednio przed wejściem na halę. Przy rejestracji wymagana jest wizytówka lub pieczątka firmowa.

Bilety wstępu dla publiczności nieprofesjonalnej kosztują 10 zł.
Bilety wstępu dla uczniów szkół fryzjerskich i kosmetycznych kosztują 3 zł.

Informacje: Kamila Lewandowska
e-mail: rejestracja@mtgsa.com.pl

Czytaj także