Targi Uroda 2017 Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Uroda 2017 Opinie (13)

TARGI URODA, CZYLI JAK BYĆ TRENDY
Co jest modne? Jakie stylizacje będą hitem sezonu? Jak dobierać kosmetyki? Jakich błędów unikać? Jak korzystać z najnowszych technologii i innowacyjnych zabiegów? Jak rozmawiać z klientką? Żeby poznać odpowiedzi na te pytania, wystarczy być na Targach URODA w Gdańsku.

Relacja z imprezy

Po prostu piękne targi...
350 firm i marek z Polski i zagranicy, ponad 50 fantastycznych wydarzeń z udziałem światowej sławy stylistów, prestiżowe konkursy, przegląd jesienno-zimowych trendów i nowości produktowych - 20., jubileuszowa edycja gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA zapowiada się wyjątkowo i rekordowo po każdym względem. Organizatorzy spodziewają się ponad 8 tysięcy gości. Po raz pierwszy ekspozycja targowa zajmie aż trzy hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m². To oznacza jedno: wzrost liczby wystawców i jeszcze większy wybór produktów z zakresu: kosmetyki kolorowej, profesjonalnej, do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, podologii, oraz wyposażenia i akcesoriów do salonów. Targi Uroda są również fantastyczną okazją do testowania produktów i ich zakupu w specjalnych, promocyjnych cenach.

Tu będzie się działo!
Imponujący jest wypełniony co do minuty, program wydarzeń, który podzielony został na kilka stref:
- STREFA SHOW | pokazy trendów we fryzurach i w makijażu, konkursy, mistrzostwa |scena główna
- STREFA POKAZOWA | prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych
- STREFA MAKIJAŻU | Make-Up Studio - Beauty Corner - konsultacje z wizażystkami
- STREFA BARBERINGU | kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu
- STREFA MODY | by Marantha - trendy na sezon 2018, pokazy, spotkania ze stylistami, fotografem, blogerami, modelkami, wizażystami
- STREFA KONFERENCYJNA | Ogólnopolski Kongres Wizażystów, wykłady i szkolenia dla profesjonalistów
- STREFA MISTRZOSTW | fryzjerskich, stylizacji paznokci, makijażu permanentnego.

PROGRAM TARGÓW

Świętujemy 20-lecie
Z okazji 20-lecia Targów Uroda zaproszeni zostali goście specjalni - światowej sławy mistrzowie: fryzjerstwa - Vazha Mkhitaryan z Rosji (wiceprezydent CMC, dwunastokrotny mistrz świata we fryzjerstwie) i włoscy styliści barberingu - Antonio Bilancio (prezydent CMC), Paolo Forestiero i Oreste Cuomo oraz makijażu - Omar Turinni. Jubileuszowe niespodzianki czekać też będą na wystawców.

Kto pojedzie do Włoch?
Premierowym i niezwykle prestiżowym wydarzeniem Targów będą Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa we Fryzjerstwie СМС Polska Gdańsk Beauty Awards 2017 pod egidą międzynarodowej organizacji Confederation Mondiale Coiffure, rozgrywane w trzech kategoriach damskich: SALON LOOK (modne strzyżenie z modelowaniem), EVENING STYLE (fryzura wieczorowa), BRIDAL STYLE (fryzura ślubna) i w jednej kategorii męskiej: OLD SCHOOL (strzyżenie z modelowaniem). Na zwycięzców czekać będzie nie lada nagroda - wyjazd na Mistrzostwa Europy CMC we Włoszech w 2018 roku. Targi Uroda to także arena, na której rozgrywać się będą liczne konkursy i mistrzostwa:
- makijażu i wizażu (7. Otwarte Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji Barokowy Glamour, 18. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej, 5. Ogólnopolskie Mistrzostwa w Makijażu Permanentnym)
- fryzjerskie (11. Konkurs Fryzjerski HAIR DESIGN, 53. Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego, Konkurs Międzyszkolny Open Hair Cup 2017)
- zdobienia paznokci (20. Mistrzostwa Stylizacji Paznokci NAIL MASTER CUP).
W niedzielę po raz czwarty już odbędzie się - wypełniony pokazami instruktorów, stylistów fryzur i konkursami - DZIEŃ FRYZJERA. Ponownie zagoszczą też w AMBEREXPO laureaci plebiscytu Dziennika Bałtyckiego MISTRZOWIE URODY. Czytelnicy tego największego dziennika regionalnego wybiorą najpopularniejszych: fryzjerów, kosmetyczki, barberów, stylistki paznokci i masażystów oraz najlepsze salony fryzjerskie i studia urody. Wszystkie konkursy i mistrzostwa zwieńczą uroczyste Gale wręczania nagród.

Uczyć się od najlepszych
Jak modelować twarz i łuk brwiowy? Jak działa karboxyterapia? Jaki wpływ mają deformacje ortopedyczne na powstawanie zmian hyperkeratotycznych w obrębie stopy? Jak rozmawiać z klientką, by zachęcić ją do kolejnych zabiegów i nowych kosmetyków? URODA to doskonała okazja do doskonalenia swoich umiejętności i kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie w Wizażystów, w certyfikowanych szkoleniach, warsztatach, wykładach i pokazach zabiegów.

Bądźmy szczodrzy
Z inicjatywy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw po raz kolejny już Targom Uroda towarzyszyć będzie akcja charytatywna Czesanie za uśmiech, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i jednocześnie promocja młodych talentów fryzjerskich. Za datki wrzucone do specjalnie przygotowywanych puszek uczniowie szkół zawodowych będą czesali chętne osoby. Bądźmy szczodrzy.

URODA 2017 | www.urodatargi.pl
Profil Targów URODA na Facebooku https://www.facebook.com/TargiUroda
i na Instagrame: https://www.instagram.com/targiuroda/

PARTNERZY - Pomorska Izba Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw, , Euro Fashion , Akademia Paznokcia, Europejska Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner , Szkoła Wizażu i Stylizacji Beaty Małachowskiej Beauty Art, Fale Loki, Koki, Barber Expert Academy, CMC, Marantha, TVN MEDIA,

SPONSOR GŁÓWNY HAIR DESIGN - firma JBS
FUNDATORZY NAGRÓD HAIR DESIGN - sieć sklepów Fale Loki Koki, Husion
HOTEL PARTNERSKI - Golden Tulip