19. Millennium Docs Against Gravity Gdyńskie Centrum Filmowe Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

19. Millennium Docs Against Gravity

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

19. edycja Millennium Docs Against Gravity w Gdyni startuje już 13 maja i potrwa do 22 maja! W programie znalazło się 80 wyjątkowych filmów z całego świata. Po raz kolejny pokazom filmowym towarzyszyć będą sesje Q & A z twórczyniami i twórcami, wydarzenia specjalne z udziałem gości, debaty i warsztaty! Po raz pierwszy w tym roku organizujemy Konkurs Filmów Krótkometrażowych! Wszystko w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Pełny program na stronie: 22 kwietnia
Start sprzedaży biletów: 28 kwietnia na stronie festiwalu oraz w kasie i na stronie Gdyńskiego Centrum Filmowego

Otaczająca nas rzeczywistość, przepełniona w ostatnim czasie szczególnie silną niepewnością, wymaga od nas solidarności i myślenia o tym, jak wspólnie możemy kształtować przyszłość, dlatego hasłem przewodnim festiwalu jest zachęta do ponownego przemyślenia naszego spojrzenia na świat -Rethink Everything zaczerpnięta z filmu Wymyślić świat na nowo. Chcemy, żeby festiwal niósł nadzieję i był impulsem do działania!

12 filmów zostało zakwalifikowanych do konkursu o Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni! Przyzna ją nasze gdyński jury. Po raz drugi poznamy również laureatkę lub laureata nagrody ETNOMATOGRAF

TEGOROCZNE SEKCJE:

Love Stories (nowość)

Zanim dorośniesz (nowość)

Oblicza Dalekiego Wschodu (nowość)

Nauka nas uratuje (nowość)

Konkurs Filmów Krótkometrażowych (nowość)

Archiwa przyszłości (nowość)

Bohaterowie są wśród nas

Historie intymne

Miejsca

Człowiek w kinie

Klimat na zmiany

Muza i wena

Fetysze i kultura

Akademia Rodzinna OKI DOKI

TEGOROCZNE RETROSPEKTYWY:

Retrospektywa Susan Sontag

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 - 21 zł
Bilety na festiwalowe pokazy kosztują od 21 do 15 zł. Sprzedaż pojedynczych biletów w cenie 21 zł odbywa się on-line na stronach www.mdag.pl (zakładka „Gdynia”) oraz www.gcf.org.pl (zakładka „Kino Studyjne”), a także stacjonarnie, w kasie Kina Studyjnego GCF.

Przy zakupie minimum 5 biletów na seanse festiwalowe cena jednego biletu wynosi 18zł. Przy zakupie minimum 10 biletów cena jednego biletu spada do 15 zł. Sprzedaż pakietów 10+, 5+ prowadzi wyłącznie kasa Kina Studyjnego GCF .

Nie ma możliwości rezerwacji biletów on-line na seanse festiwalowe. Wstęp na spotkania z autorami filmów jest bezpłatny.