50 Festiwal Chodu - Puchar Poczty Polskiej Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

50 Festiwal Chodu - Puchar Poczty Polskiej

Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w prestiżowym 50. Międzynarodowym Festiwalu Chodu - Puchar Poczty Polskiej, który odbędzie 29 sierpnia 2015r. na Placu Obrońców Poczty Polskiej. Festiwal wspiera Miasto Gdańsk i Województwo Pomorskie oraz Polska Federacja Nordic Walking. Tradycyjnie będzie to główne wydarzenie sportowe na zakończenie sezonu letniego w Gdańsku.

W ramach Festiwalu odbędzie się Prolog Charytatywny "Chód z Listonoszem" na dystansie 1000 m o godz. 14:35. Zapraszamy do udziału wszystkich: Rodziców i Dzieci, Młodzież i Osoby Starsze. Uczestnicy mogą maszerować także z kijkami. Prolog wyraża formułę "Sport dla Wszystkich, Zdrowie dla Każdego". Nie przewidujemy indywidualnych zwycięzców. Zwycięzcami będą wszyscy, którzy dołączą do nas, staną na starcie i osiągną metę w dowolny sposób. Celem jest promowanie prozdrowotnych aspektów chodu oraz realizacja celu charytatywnego we współpracy z Radiem Gdańsk.

Nie ma opłat wpisowych do Prologu!!

Zapisy internetowo przez formularz na stronie www.biegdominika.com /Puchar Poczty lub na www. domtel-sport.pl/zgłoszenia/spis_masowe.php Uczestnicy przy odbiorze koszulki i karty startowej proszeni są o przekazanie minimalnej dobrowolnej kwoty 5 zł na cel charytatywny ustalony przez Radio Gdańsk S.A.

Czytaj także