Absolvent Talent Days Hala Ergo Arena Gdańsk Sopot Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Absolvent Talent Days

targi

termin
paź 11
czwartek Godz. 10:00 - 16:00
miejsce Ergo Arena
adres Gdańsk, Sopot, pl. Dwóch Miast 1
bilety
wstęp wolny szczegóły w opisie
Patronat

Słyszałeś, że w Polsce nie ma pracy dla młodych ludzi? Największe targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days od kilku lat przeczą tej tezie. 11 października odbędzie się X edycja wydarzenia związanego z karierą. Ponad 750 pracodawców, tysiące ofert pracy, 8 miast w Polsce. Po raz kolejny studenci i absolwenci z całego kraju będą mieli szansę na zdobycie wymarzonego zatrudnienia.

Trójmiejskie Targi Pracy 2019

maj 13-14

poniedziałek - wtorek, g. 09:00 - 16:00Setki ofert pracy, praktyk i staży, bezpłatne szkolenia i warsztaty z kompetencji miękkich, a także spotkanie ze znanymi ludźmi biznesu i mediów - to niektóre z zawodowych atrakcji, jakie będą czekać na uczestników już 11 października w ERGO ARENIE na Absolvent Talent Days. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na www.absolvent.pl/

W X jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 750 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można koncerny o międzynarodowej sławie, jak chociażby Deloitte czy Capgemini. Podczas wydarzenia będziesz mieć szansę na porozmawianie z ich przedstawicielami. Podejdź do stanowisk wybranych przez siebie firm i zadaj pytanie obecnym tam pracownikom i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię interesuje i zdecyduj, gdzie zostawić swoje CV. Bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą rozwieje twoje wątpliwości i pomoże wybrać ci pracę, która najbardziej odpowiada twoim kompetencjom. A wszystko to w miłej i nieformalnej atmosferze, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Znajdź wymarzoną pracę w jeden dzień na Absolvent Talent Days

Na uczestników jubileuszowej edycji Absolvent Talent Days w Trójmieście czekają oferty pracy w liczbie niedostępnej na żadnym innym wydarzeniu poświęconemu karierze. Na targach pojawią się zarówno duże, międzynarodowe korporacje, jak i mniejsze, dynamicznie rozwijające się firmy.

Pracodawcy wywodzą się z różnorodnych branż, co zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy, niezależnie od kierunku studiów. Ci, którzy nie mają jeszcze na swoim koncie doświadczenia zawodowego, podczas rozmowy z rekruterem mogą zaprezentować swoją osobowość i kompetencje miękkie, i w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do aplikacji i budować relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Swoje stoisko na targach planuje też Trojmiasto.pl, gdzie studenci i absolwenci będą mogli wziąć udział w castingu na dziennikarza działu Video, nagrać swoje Video CV oraz poznać możliwości serwisu Praca, gdzie publikowane są zarówno ogłoszenia o pracę, jak też artykuły opisujące trójmiejski rynek pracy.

Jubileuszowa edycja i 18 000 zatrudnionych młodych ludzi

Poprzednie edycje Absolvent Talent Days przyciągnęły już setki tysięcy osób. Młodość, pasja i energia - te trzy słowa idealnie opisują uczestników targów pracy. Do tej pory 18 000 z nich znalazło wymarzone miejsce zatrudnienia. Teraz możesz do nich dołączyć również ty. Ponad 5000 ofert pracy czeka na ciebie w jednym z 8 polskich miast. Nie czekaj - daj sobie szansę na rozpoczęcie kariery.

Wydarzenie na Facebooku
Dodatkowe informacje: https://www.absolvent.pl

Informacja o biletach

Wymagana rejestracja na stronie: https://www.absolvent.pl/talentdays/rejestracja