Czołem, pora wstać! Poranna gimnastyka dla gdyńskich seniorek i seniorów Muzeum Miasta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Czołem, pora wstać! Poranna gimnastyka dla gdyńskich seniorek i seniorów

Seniorki i seniorzy z Klubu Doborowego Towarzystwa doskonale wiedzą, że rozpoczęcie dnia od porannej gimnastyki to świetny sposób na pobudzenie naszego organizmu do działania. Spotkajmy się zatem 17 czerwca, o godzinie 11:00 przy Muzeum Miasta Gdyni, aby wspólnie rozpocząć dzień ćwiczeniami. Dobrze rozpocząć dzień pomoże nam gdyński trener Michał Sumionka.

sie 22

niedziela, g. 16:00 - 20:00

Straszyn - Pruszcz Gdańsk, Elektrownia Straszyn

1 lipca - 29 sierpnia 2021, g. 9:00 - 18:00

Tuż przed przystąpieniem do zajęć, na chwilę wrócimy do czasów działania fenomenalnego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół w Gdyni. Wspólnie przyjrzymy się archiwalnym fotografiom, które odkryją wiele ciekawostek na temat przedwojennych form ćwiczeń gimnastycznych.

Wydarzenie odbywa się w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa Muzeum Miasta Gdyni. Na spotkaniach mile widziane są wszystkie gdyńskie seniorki i wszyscy gdyńscy seniorzy. Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy na stronie.

Prosimy o zabranie na zajęcia odpowiedniego stroju do ćwiczeń.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Gosi Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Michał Sumionka - absolwent gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, gdzie z tytułem magistra ukończył specjalizację Trener personalny. Z wykształcenia jest także instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kinezygerontoprofilaktyka (trening osób po 50 roku życia). Od ponad 5 lat zdobywa doświadczenie jako trener personalny, ciągle się doszkalając i ucząc.