Enea Ironman 70.3 Gdynia 2020 - NOWY TERMIN Plaża Gdynia Śródmieście Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Enea Ironman 70.3 Gdynia 2020 - NOWY TERMIN Opinie (25)

Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to kolejna odsłona najważniejszej imprezy triathlonowej w kraju. Jako że dystans 1,9 km pływania, 90 km jazdy rowerem i 21,1 km biegu nie dla każdego może wydawać się osiągalny, triathlonowy weekend w Gdyni ma też w swojej ofercie coś dla początkujących miłośników tego sportu. Sprint Triathlon Gdynia to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na dobre złapać triathlonowego "bakcyla".

lis 28-29

sobota - niedziela, g. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski
gru 5-6

sobota - niedziela

Sopot
Uczestnicy imprezy zostaną podzieleni na grupy do 250 osób, zgodnie z aktualnie obowiązującymi limitami dla imprez na świeżym powietrzu. W sobotę na dystansie sprinterskim zaplanowaliśmy trzy niezależne starty o godzinie 8:00, 10:00 i 12:00. W niedzielę uczestnicy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia również będą startować w grupach po 250 osób, a pierwszy start został przesunięty na godzinę 7:00 rano. Zmianie ulegnie także przebieg trasy rowerowej i biegowej, by zapewnić naszym uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo i możliwość utrzymywania dystansu.

Początek sierpnia, słoneczna Gdynia, wszechobecna atmosfera triathlonowego święta i finisz na gigantycznej mecie zlokalizowanej na środku gdyńskiej plaży. Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki, aby zadebiutować w triathlonie i zakochać się w nim na lata?

Takie właśnie warunki stwarza Sprint Triathlon Gdynia - zawody towarzyszące Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, rozgrywane w sobotę, w przeddzień głównej rywalizacji z udziałem zawodników z kilkudziesięciu krajów świata i najlepszych triathlonistów świata. Dystans sprinterski - 0,75 km pływania, 20 km roweru i 5 km biegu - już tak nie odstrasza, a możliwość poczucia atmosfery zawodów z legendarnego cyklu IRONMAN®, a także ich obejrzenia na żywo sprawia, że ciężko później przestać myśleć o triathlonie.


Co więcej, udział w Sprint Triathlon Gdynia można wziąć zarówno indywidualnie, jak i w trzyosobowej drużynie. To propozycja dla osób, które pływają, jeżdżą na rowerze lub biegają, ale nie łączą jeszcze ze sobą tych trzech triathlonowych dyscyplin. Wystarczy zebrać grupę znajomych i wspólnie przeżyć triathlonową przygodę. A jak potoczy się ona dalej? Nigdy nie wiadomo!

Rejestracja do startu w zawodach jest otwarta, a pakiety startowe sprzedają się w szybkim tempie. Zapisy na wszystkie dystanse prowadzone są w portalu SlotMarket.pl.

Od piątku do poniedziałku Viva La Pizza zaprasza uczestników Enea IRONMAN 70.3 na pyszną pizzę neapolitańską z pieca opalanego drewnem, panini lub sałatkę w niższych cenach. Za wskazane dania zapłacicie monetami, które otrzymacie z pakietami startowymi.

Od piątku do poniedziałku restauracja Monte Verdi zaprasza uczestników na dania kuchni włoskiej w samym centrum Gdyni w promocyjnych cenach! Za wskazane dania zapłacicie monetami, które otrzymacie z pakietami startowymi. Jak macie ochotę spróbować innych dań z naszej karty to możecie zapłacić za nie monetami i dopłacić różnice w pln.Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    200 - 250 zł
pierwsze 500 pakietów 200 EUR
kolejne 500 pakietów 210 EUR
kolejne 500 pakietów 225 EUR
kolejne 500 pakietów 250 EUR