stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Gdański Festiwal Tańca

teatr tańca festiwal teatralny

data 16 - 26 czerwca 2011
miejsce Klub ŻAK
adres Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197
bilety
sprzedaż 58 344-05-73
Patronat
Tegoroczna edycja Gdańskiego Festiwalu Tańca będzie krótsza niż poprzednie - odbędzie się w dniach 16-26 czerwca. Blok "Projekty z Polski" prezentowany jest poza nurtem festiwalu (pokazy odbywają się od grudnia do maja w Klubie Żak).

GDAŃSKI FESTIWAL TAŃCA 2011 / Program podstawowy

Czwartek, 16.06.2011
- godz. 18.00, Aurora Lubos - Instalacja STILL ALIVE (Galeria)
- godz. 20.00, Russia.NOW / Prowincjalnyje Tancy z Jekaterynburga / POST ENGAGEMENT. DIPTYCH. PART II / 55 min.

Piątek, 17.06.2011
- godz. 20.00, Russia.NOW / Prowincjalnyje Tancy z Jekaterynburga / POST ENGAGEMENT. DIPTYCH. PART II / 55 min.
- godz. 21.00, impreza integracyjna

Sobota, 18.06.2011
- godz. 9.00, Baltic Movement Conference - "nowe media | nowy taniec"
Wstęp wolny
- godz. 19.00, Dzikistyl Company DZIECI INNEGO BOGA / premiera / 40 min.
Trójmiejska Korporacja Tańca
Bilety: 20 zł i 15 zł

- godz. 19.40, Maria Foryś / otwarta lekcja / wstęp wolny
godz. 20.20, Tatiana Kamieniecka WIELORYB / premiera / 30 min.
rezydencja/premiera 2011
Bilety: 20 zł i 15 zł

- godz. 21.10, Izabella Chlewińska TRALFAMADORIA / premiera / 40 min.
rezydencja/premiera 2011
Bilety: 20 zł i 15 zł

Niedziela, 19.06.2011
- godz. 9.00, Baltic Movement Conference - "nowe media | nowy taniec". Wstęp wolny
- godz. 19.00, Compagnia Zappalà Danza / INSTRUMENT 1 / 65 min. / Projekty zagraniczne

20-22.06.2011 (poniedziałek-środa)
- godz. 11.00, Konkurs Baltic Movement Contest Preselekcja (zamknięta dla publiczności)
- godz. 19.00, Pokazy konkursowe / wstęp wolny

Czwartek, 23.06.2011
- godz. 17.00, Konkurs Baltic Movement Contest / ogłoszenie werdyktu jury
- godz. 19.00, W&M Physical Theatre / THE MIST / 60 min. / Projekty zagraniczne

Piątek, 24.06.2011
- godz. 19.00, Silke Z./Resistdance / EMOTIONAL ENERGY / 60 min. / Projekty zagraniczne
Pokaz powarsztatowy / Silke Z. & Antonio Cabrita / wstęp wolny

Sobota, 25.06.2011
- godz. 19.00, Russia.NOW / Incluse Dance Theatre / THE CITY / 60 min. / Projekty zagraniczne
- godz. 20.00, Marek Konderak / otwarta lekcja / wstęp wolny
- godz. 20.40, Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino
AUMAKUA / premiera / 40 min.
Trójmiejska Korporacja Tańca
Bilety: 20 zł i 15 zł

- godz. 21.40, Katarzyna Wolińska
SKIN DEEP / premiera / 25 min.
Trójmiejska Korporacja Tańca
Bilety: 20 zł i 15 zł

Niedziela, 26.06.2011
- godz. 19.00, David Zambrano / HOLES / 40 min. / Projekty zagraniczne
- godz. 20.00, Filip Szatarski
JAKUB / premiera / 40 min.
Trójmiejska Korporacja Tańca
Bilety: 20 zł i 15 zł

Pokaz powarsztatowy / Ruta Kambli / CARE FOR CREATION / wstęp wolny

Wtorek, 28.06.2011
- godz. 19.00, Prezentacja projektów społecznych / wstęp wolny
Pełny opis imprezy

Informacja o biletach

Spektakle / Bilety:
Promocja w terminie 5–14.05.2011: 5 zł (ilości limitowane)
Promocja w terminie 15–31.05.2011: 10 zł (ilości limitowane)

Od 1.06.2011 / Projekty zagraniczne: 30 zł i 20 zł ulgowe i na KARTĘ DO KULTURY* / Premiery: 20 zł i 15 zł ulgowe i na KARTĘ DO KULTURY*

Zniżki na wszystkie spektakle:
Za okazaniem karty zniżkowej na Projekty z Polski: 4 zł
Tancerze z Trójmiasta (za okazaniem Karty Tancerza): 3 zł

*za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej oraz KARTY DO KULTURY przy zakupie (1 legitymacja – 1 bilet)