Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości 2020 Skwer Kościuszki Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości 2020 Opinie (10)

Narodowe Święto Niepodległości to jeden z tych momentów w ciągu roku, gdzie każdy z dumą może manifestować bycie Polakiem. To także hołd złożony tym, którzy przelali krew za niepodległość naszej Ojczyzny. Jako aktywni fizycznie obywatele możemy uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w sposób godny, czyli... ruchem.

Bieg Niepodległości to trzecia z rywalizacji w ramach tegorocznej edycji cyklu Grand Prix Gdyni. Wyjątkowy bieg organizowany z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zaplanowany jest na 8 listopada. Liczymy, że rywalizacja dojdzie do skutku i biegacze pojawią się na gdyńskich ulicach, by wspólnie, w sposób aktywny, uczcić to historyczne wydarzenie.

W ramach Biegu Niepodległości utwórzmy największą w północnej Polsce biało-czerwoną flagę, korzystając z kilku możliwych aktywności do wyboru:
- Bieg Niepodległości 5 km - zwolennicy szybkich ale krótszych dystansów będą mieli okazję spróbować swoich sił na atestowanej 5-kilometrowej trasie wiodącej przez centrum miasta jego najpiękniejszymi fragmentami: ul. Świętojańską, al. Piłsudskiego w stronę Zatoki Gdańskiej oraz Bulwarem Nadmorskim
- Bieg Niepodległości 10 km - główny dystans Grand Prix Gdyni, którego trasa prowadzi najbardziej charakterystycznymi miejscami Gdyni: start i meta na Skwerze Kościuszki, ul. Świętojańska, al. Zwycięstwa, Centrum Nauki Eksperyment, PPNT Gdynia, al. Piłsudskiego oraz Bulwar Nadmorski

ZapisyGrand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 10 km - 50,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 5 km - 50,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 5 km (Gdyńska Karta Mieszkańca) - 45,00 zł
Grand Prix Gdynia - Bieg Niepodległości - 10 km (Gdyńska Karta Mieszkańca) - 45,00 zł

RegulaminGdyby pandemia koronawirusa uniemożliwiła przeprowadzenie Biegu Niepodległości w formie konwencjonalnej, posiadacze karnetów na cały cykl Grand Prix Gdyni 2020 oraz pozostali zapisani zawodnicy, będą mogli wystartować w biegu wirtualnym. Alternatywnie, otrzymają voucher na dowolny bieg z cyklu Grand Prix Gdyni w 2021 roku.

W ramach wydarzenia odbywa się

lis 7-8

sobota - niedziela, g. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski
lis 28-29

sobota - niedziela, g. 8:00 - 16:00

Gdynia, Bulwar Nadmorski