Hevelka Polsat Plus Arena Gdańsk Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hevelka powraca, by jak co roku zapewnić mieszkańcom i gościom Trójmiasta doskonałą rozrywkę i możliwość rozsmakowania się w polskich wyrobach rzemieślniczych. Festiwal odbędzie się w dniach 12 i 13 maja w eleganckich wnętrzach restauracji VIP gdańskiego stadionu Polsat Plus Arena. HEVELKA, swoją nazwą nawiązująca do Jana Heweliusza, gdańskiego astronoma i piwowara, startowała 8 lat temu jako największa impreza browarnicza w północnej Polsce. W tym roku tradycyjnie nie zabraknie najlepszych browarów rzemieślniczych z całej Polski, premier i limitowanych serii piw dostępnych tylko z beczki.

Relacja z imprezy

Przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję zgłębić tajniki warzenia piwa, poznać nowe smaki i degustować nie tylko piwo, ale również inne rzemieślnicze alkohole - nalewki, destylaty, miody pitne. A wszystko to w towarzystwie doskonałych, różnorodnych dań serwowanych z foodtrucków. Gdański stadion Polsat Plus Arena zmieni swój charakter z miejsca gwarnego dopingu i piłkarskich emocji w przestrzeń spotkań i degustacji, co tworzy wspaniałą atmosferę tego festiwalu.

Udział w festiwalu to nie tylko niepowtarzalna okazja do skosztowania rozmaitych trunków i dań, ale również - a może przede wszystkim - doskonała rozrywka zarówno w większym, jak i bardziej kameralnym gronie. Goście będą mogli wziąć udział w prelekcjach, warsztatach tematycznych i degustacjach, a także skorzystać z obszernej strefy gier planszowych, zorganizowanej przez GE3K Events. W zeszłym roku taka inicjatywa spotkała się z ogromnym entuzjazmem, więc ponownie gwarantujemy dobrą zabawę nad planszą dla graczy zaawansowanych i początkujących w każdym wieku.

Ważnym ekologicznym akcentem Hevelki są festiwalowe szklanki z oryginalnym kolorowym nadrukiem. Chcemy maksymalnie zredukować zużycie plastiku, dlatego każdy gość w cenie biletu będzie mógł otrzymać pamiątkową szklankę z trzema cechami - 0,1 l, 0,3 l i 0,5 l. Zadbamy również o ogólnodostępne płuczki, aby korzystanie ze szkła było higieniczne i wygodne. Jednocześnie dajemy gościom wybór - rezygnując z odbioru szklanki mogą wesprzeć Fundację Hospicyjną, do czego serdecznie zachęcamy.

W sklepie Hevelki będzie można nabyć sporo atrakcyjnych pamiątek, m. in. szklanki, torby, ręczniki, smycze i inne gadżety.

Wstęp na teren festiwalu odbywać się będzie od strony wejścia do restauracji VIP, z otoku stadionu od strony ul. Pokoleń Lechii Gdańsk.

W tym roku, wspólnie z naszym partnerem - Gdańskimi Autobusami i Tramwajami, ułatwiamy dojazd na festiwal i powrót. Specjalne, darmowe autobusy, oznaczone napisem "Festiwal Hevelka" będą odjeżdżać z przystanku Politechnika SKM 04 przy ul. Klinicznej, zlokalizowanego w sąsiedztwie stacji SKM Gdańsk Politechnika. Do dogodny węzeł przesiadkowy komunikacji tramwajowej i SKM. Bilety na wydarzenie w cenie 28 złotych można nabyć przez internet, do czego zachęca organizator - dostępne na stronie internetowej www.hevelka.pl, na https://hevelka.interticket.pl/- lub w cenie 30 zł w kasach przy wejściu.


Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Przybywajcie i świętujcie z nami!

Więcej informacji na stronie www.hevelka.pl oraz profilu wydarzenia
https://www.facebook.com/hevelkafest/

Termin:
12.05.2022 (piątek) od 16:00 do 00:00.
13.05.2022 (sobota) od 14:00 do 00:00.Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    28-45 zł
Ceny biletów online:
Bilet normalny 1 dzień: 28 zł
Bilet normalny 2 dni: 40 zł

Ceny biletów w kasach:
Bilet normalny 1 dzień: 30 zł
Bilet normalny 2 dni: 45 zł

W cenie biletu szklanka festiwalowa (do wyczerpania zapasów) lub datek na Fundację Hospicyjną
oraz wstęp do Strefy Gier Planszowych.