LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow Gdynia Sprawdź!
stat
PATRONAT

LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow Opinie (40)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wracają największe w tej części świata pokazy lotnicze - LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow. Popisy pilotów będzie można oglądać na lotnisku w Kosakowie w weekend 21-22 sierpnia.

Na widzów czeka kilkadziesiąt godzin pokazów w powietrzu oraz spektakularne akrobacje wykonane przez najlepszych pilotów z całego świata w połączeniu z efektami pirotechnicznymi. LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow to także dziesiątki samolotów na wystawie statycznej, strefy tematyczne dla całych rodzin, bogaty program audiowizualny, targi lotnicze i wiele innych atrakcji.WAŻNE - GODZINY OTWARCIA POSZCZEGÓLNYCH BRAM‼
- godz. 7 - otwarcie parkingu zwykłego od strony Kosakowa, od ul. Derdowskiego/Żeromskiego (za rondem)
- godz. 8:30 - pierwszy kurs dedykowanego autobusu z przystanku PKP Gdynia Główna
- godz. 9 - otwarcie bramy dla pieszych i rowerów
- godz. 9 - otwarcie parkingu VIP
- godz. 9 - godzina możliwego wejścia na teren imprezy

PROGRAM POKAZÓWNajwięcej emocji wzbudza debiut na gdyńskich pokazach grupy Red Arrows - zespołu akrobacyjnego Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii oraz jednego z najsłynniejszych zespołów pokazowych na świecie, latających w widowiskowej formacji aż 9 samolotów BAE Hawk. Podczas tegorocznego LOTOS Gdynia Aerobaltic na niebie spotkają się co najmniej 2 formacje pokazowe latające samolotami BAE Hawk. Obok Red Arrows, zobaczymy słynnych Midnight Hawks - formację Fińskich Sił Powietrznych.Podczas tegorocznej edycji wydarzenia nie zabraknie także polskich ulubieńców publiczności: Zespołu Akrobacyjnego "Orlik" oraz dawno niewidzianych Biało-Czerwonych Iskier i to w aż dwóch odsłonach: pokazie dynamicznym oraz przelocie całej formacji, która "położy" na niebie polską flagę.
Nie zawiodą się również wielbiciele występów solowych. W pokazach dynamicznych zaprezentują się aż 3 odrzutowce wojskowe: francuski Dassault Rafale, szwedzki JAS 39 Gripen oraz Solo Türk, czyli zespół pokazowy Tureckich Sił Powietrznych prezentujący możliwości bojowego myśliwca F-16.

To kolejne pokazowe premiery i samoloty, które do tej pory na gdyńskich pokazach nie gościły. Poza ogłuszającymi rykiem silników odrzutowcami w pokazach solowych zaprezentują się także najlepsi polscy piloci akrobacyjni: Artur Kielak na samolocie XtremeAir XA-41 oraz Łukasz Czepiela - pierwszy polski pilot w Red Bull Air Race na swoim Edge 540.

Organizatorzy nie zapominają też o atrakcjach na ziemi. Ponownie pojawi się dedykowana dzieciom strefa zabaw i edukacji Aerolandia z Akademią Młodego Pilota oraz licznymi warsztatami nie tylko dla tych najmłodszych, ale również dla nieco starszych fanów lotnictwa. Na zwiedzających czekać będzie wystawa statyczna sprzętu wojskowego Wojsk Lądowych, Wojsk Specjalnych i Wojsk Obrony Terytorialnej, strefa AeroExpo, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą szkół lotniczych oraz strefa producentów samolotów. Fani awiacji oraz zdjęć ze statkami powietrznymi w tle znajdą wiele okazji, by "złapać w kadrze" bogatą wystawę statyczną śmigłowców i samolotów, z tak lubianymi samolotami jak MiG-29, Su-22, Eurofighter Typhoon czy perełkami jak F-15 i Lockheed P-3C Orion.
Po raz kolejny pokazy odbywają się we współpracy z Grupą LOTOS, która została sponsorem tytularnym airshow. Dzięki wieloletniemu partnerstwu, gdyńskie pokazy zyskały status jednej z największych tego typu imprez na świecie, a piloci sami zabiegają o udział w nich.

- LOTOS Gdynia Aerobaltic Airshow zgromadziło tysiące widzów w poprzedniej edycji w 2019 roku. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna frekwencja będzie równie wysoka, chociażby przez atrakcje, których wcześniej nie było. Dawno niewidziane Biało-Czerwone Iskry, zespołu akrobacyjnego Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii czy pokazy formacji Fińskich Sił Powietrznych Midnight Hawks, - to nie wszystko na co czekamy w tegorocznej edycji aby dostarczyć Państwu wyjątkowych, nie tylko sportowych emocji. - mówi Kinga Fedorowska, dyrektor ds. marketingu w Grupie LOTOS.

Szczegóły oraz program pokazów dostępny jest na stronie www.aerobaltic.pl.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    35 zł
  • Bilet ulgowy
    25 zł
https://aerobaltic.pl/bilety-info-organizacja/bilety/

DODATKOWE INFORMACJE O BILETACH SPECJALNYCH

ULGOWY - dzieci i młodzież do 18 r.ż. za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek
BEZPŁATNY dla osób niepełnosprawnych (+1 opiekun) - bilety dotyczą wyłącznie osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności (Regulamin Par. 2 Ust. 7Pkt. 2).https://aerobaltic.pl/regulamin
BEZPŁATNY dla dzieci do lat 3 - dziecko, które dniu wydarzenia nie ukończyło 3. roku życia.
RODZINNY z Kartą Dużej Rodziny - dla posiadaczy Karty Mieszkańca uczestniczących w programie GDYNIA RODZINNA
Bilety VIP - specjalna oferta

VIP PLATINUM

Bilet jednodniowy upoważnia 8 osób do wstępu na teren imprezy w dniu 21.08.2021 lub 22.08.2021 w godzinach 10:00-17:00
4 miejsca parkingowe dedykowane dla VIP Platinum.
Dedykowany stolik bankietowy w strefie VIP Platinum.
Bezpłatny catering.
Miejsca siedzące na tarasie przed namiotem VIP.
Strefa sanitarna typu Premium.
Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

SKY CLUB

Bilet dwudniowy upoważnia 25 osób do wstępu na teren imprezy w dniach 21.08.2021 i 22.08.2021 w godzinach 10:00-17:00.
Namiot Sky Club o wymiarach 10x10m z barem i 2 okrągłymi stołami (możliwość rozbudowy segmentów).
Możliwość brandingu namiotu Sky Club.
Prywatny taras (ogródek) z miejscami siedzącymi przed namiotem Sky Club.
10 miejsc parkingowych dedykowanych dla Sky Club.
Bezpłatny catering.
Strefa sanitarna typu Premium.
Bezpłatne napoje alkoholowe typu Premium.

W sprawie rezerwacji i informacji o VIP PLATINUM STOLIK i SKY CLUB zapraszamy do kontaktu pod adresem: vip@aeropact.pl

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym w zakładce „Regulamin” na stronie internetowej www.aerobaltic.pl

Czytaj także