Maraton Sierpniowy Amberexpo Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Maraton Sierpniowy Opinie (1)

Dnia 16 sierpnia 2014 r. zapraszamy wszystkich Fanów jazdy na rolkach do wspólnej zabawy na MTG Amber Expo Gdańsk w ramach VI Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy.

paź 4

niedziela, g. 11:00

Rumia, ul. Polna
wrz'21 11

sobota, g. 10:00 - 14:00

Gdańsk, Park Reagana
Maraton Sierpniowy to nie tylko zmagania najlepszych wrotkarzy z kraju i zagranicy, ale także amatorów i najmłodszych miłośników małych kółek. Z myślą o tych ostatnich Organizatorzy przygotowali zawody dla dzieci na zróżnicowanych dystansach. Centrum maratonu wraz z Biurem zawodów zlokalizowane będzie na ternie MTG Amber Expo.

W zmaganiach może wziąć udział każde dziecko posiadające własne rolki, lub wrotki i kask. Do udziału zapraszamy nawet dzieci kilkuletnie. Zawody dla dzieci startują o godz. 11:00.

Nowością tego roku będzie Rajd 4Fun, którego bezpośrednim organizatorem jest MOSiR Gdańsk. W ramach akcji "Koła kółka jedna spółka", której celem jest udostępnianie ścieżek rowerowych dla amatorów jazdy na kółkach o różnej wielkości, MOSiR organizuje rajd na dystansie 10 km ( tzw. dystans fitness). Udział mogą wziąć miłośnicy rowerów, rolek, nartorolek, deskorolek, longboardów i innych pojazdów kołowych napędzanych siłą własnych mięśni. Rajd4Fun startuje o godz. 15:00.

Amatorzy dłuższych dystansów będą mieli okazję do pokonania trudniejszego odcinka trasy na dystansie półmaratonu i maratonu o godz. 16:00. Dodatkowo na tym dystansie zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski wśród seniorów, juniorów, kadetów i pozostałych kategorii wiekowych.

Każdy kto weźmie udział w imprezie otrzyma pamiątkowy medal.

Wśród wszystkich Uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki ufundowane przez Sponsorów i Partnerów maratonu.

REGULAMIN

REJESTRACJA


Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.maratonsierpniowy.pl

Zobacz video relacje z poprzednich edycji Maratonu:

2013 r.


2012 r.


2011 r.

Czytaj także