Sopot Summer Fashion Days 2017 MCKA Zatoka Sztuki Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sopot Summer Fashion Days 2017 Opinie (4)

Kontynuując zaniechaną sopocką tradycję, w dniach 25-26 sierpnia Zatoka Sztuki zmieni się w prawdziwą przestrzeń modową. Będziemy mieli okazję spotkać się nad morzem, aby wspólnie celebrować Sopot Summer Fashion Days 2017.

Relacja z imprezy

5 grudnia 2020 - 2 lutego 2021, g. 16:00 - 23:00

Gdańsk Sopot Gdynia
lis 19-20

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Przestrzeń sopockiej Zatoki Sztuki, która jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych części letniego kurortu, będzie specjalnie zaaranżowana tak, aby każdy z gości mógł się zrelaksować, spędzić miło czas, delektować się pysznym jedzeniem i drinkami w naszych barach a przede wszystkim nasycić się Modą przez duże M.

Dyrektorem artystycznym wydarzenia jest Michał Starost - projektant, krawiec, reżyser i choreograf mody, laureat europejskiej nagrody Haute Couture. W 2016 związał się z Sopocką Zatoką Sztuki, w jej klimacie powstała między innymi kolekcja doceniona na Festiwalu filmowym w Gdyni, w którą ubrane zostały gwiazdy.

Pierwszego dnia - 25 sierpnia, przygotowaliśmy różnego rodzaju aktywności związane z modą i sztuką. Przede wszystkim, odbędzie się Casting dla modelek FRESH FACES WORLD, organizowany przez Annę Czarnowską Fresh Faces World Gdańsk we współpracy z nowojorską agencją modelek Magteam Model Management. Modelki mają szansę zdobyć kontrakt i wejść w wielkim stylu do świata mody.

Jeśli chodzi o sztukę - odbędzie się wernisaż - swoje obrazy zaprezentuje Viktoria Vorotina, które zostaną przelane na suknie z kolekcji modowej MATKI I CÓRKI by Michał Starost. Ponadto odbędzie się koncert jazzowy - Mama Go z zespołem.

Tego wieczoru odbędą się również pokazy mody EVCdsgn, Anety Popławskiej oraz Gosi Jarosławskiej z Maciejem Jastrzębskim - laureatów konkursu Amber Look Project 2017 dla początkujących projektantów.

Drugiego dnia - 26 sierpnia, odbędą się pokazy mody polskich projektantów i marek.

Pokazem wieczoru będzie pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Dodatkowo zaprezentują się Patryk Wojciechowski, Kalska, Fabryka Sukienek, Viktoria Nosach, Michał Starost x Zatoka Sztuki.

Podczas całego weekendu, oprócz stylowej przestrzeni chill outowej na plaży, która pozwoli odpocząć w przerwach między wszystkimi zaplanowanymi wydarzeniami, znajdziemy bary serwujące koktajle, restaurację, strefę VIP, spotkania z artystami oraz wieczorne afterparty.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, za wyjątkiem pokazu Macieja Zienia i Michała Starosty oraz Afterparty, na które obowiązują zaproszenia.

Do zobaczenia w Zatoce Sztuki!

Program:

Piątek - 25.08. 2017
wszystko z wyjątkiem Afterparty w The Star - wstęp wolny / after - zaproszenia

14:00 CASTING FRESH FACES WORLD

18:00 Koncert Mama Go z Zespołem
Wernisaż prac Viktoria Vorotina

19:00 Start pokazów mody
- EVCdsgn
- Aneta Popławska
- Michał Starost - Matki i Córki
- Gosia Jarosławska i Maciej Jatrzębski

22:00 Afterparty The Star, Zatoka Sztuki (wstęp na zaproszenia)

Zagrają:
- Exboyfriends - Dj Krystian Kościjański
- Dj Cesar
- Dj Rome B

Sobota - 26.08.2017

Pokazy mody

18:00 Fabryka Sukienek
Viktoria Nosach & Victoria Bramin

20:00 Kalska
Patryk Wojciechowski

21:00 Michał Starost x Zatoka Sztuki (wstęp na zaproszenia)
Maciej Zień

Czytaj także