stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ZOO Festiwal Opinie (20)

Czekaliście na tę wiadomość z niecierpliwością, a teraz możemy oficjalnie ogłosić, że targi zoologiczne ZOO festiwal już mają swoją datę i miejsce! To niezwykłe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów zwierząt odbędzie się w dniach 30 września i 1 października. Impreza odbędzie się w nowoczesnej Polsat Plus Arena w Gdańsku.

lip 26-28

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 85 - 260 zł
ulgowy 64 zł
Kup bilet
sie 3

sobota, g. 13:00 - 17:30

Wstęp wolny
Wystawa zoologiczna ZOO festiwal to wydarzenie, które przyciągnie tłumy entuzjastów zwierząt z całej Polski. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie swojej rodziny i jednocześnie zgłębić wiedzę na temat różnych gatunków zwierząt. Zaplanowaliśmy dla Was wiele atrakcji, które na pewno zadowolą zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Podczas targów będziecie mieli okazję przebierać w szerokiej ofercie produktów dla waszych ulubieńców. Znajdziecie tu czołowych producentów branży zoologicznej i lokalnych rzemieślników oferujących akcesoria dla zwierząt. Karma, zabawki, wyposażenie terrariów czy akwarystyka - na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Gość specjalny ZOO festiwalu - Krzysztof Tatar, mistrz psiego treningu!
Czy jesteście gotowi na prawdziwą ucztę wiedzy i rozrywki dla miłośników psów? Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! W dniach 30 września i 1 października na ZOO festiwalu - największej wystawie zoologicznej na Pomorzu, będziecie mieli okazję spotkać jednego z najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie szkolenia psów, behawiorystę i dogoterapeutę - Krzysztofa Tatara!

Krzysztof Tatar to prawdziwa legenda w świecie psów, z ponad 30-letnim doświadczeniem i wieloma mistrzowskimi tytułami w szkoleniu i psich sportach. Jest również instruktorem psich aktorów i modeli w teatrze, filmie oraz fotografii. Jego pasja do psów przekłada się na jego pracę jako wolontariusza i dogoterapeuty, który pomógł tysiącom opiekunów zrozumieć swoich psich przyjaciół i odnaleźć wspólny język.

Ponadto, podczas ZOO festiwalu będziecie mieli okazję zobaczyć wiele niesamowitych zwierząt. Odkryjecie różnorodność gatunków, poczynając od egzotycznych gadów, przez kolorowe rybki, aż po urocze ssaki. Hodowcy będą chętnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na wasze pytania i opowiadając ciekawostki na temat swoich podopiecznych.

Jeśli jesteście zainteresowani pogłębieniem swojej wiedzy na temat zwierząt, warto wziąć udział w prelekcjach edukacyjnych, które będą odbywać się przez cały czas trwania targów. Doświadczeni specjaliści opowiedzą wam o różnych gatunkach, ich zachowaniu, potrzebach i sposobach pielęgnacji. To doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, rozwijać swoje zainteresowania i sprawdzić czy rzeczywiście sowy są tak mądre, jak o nich mówimy czy może mają "ptasie móżdżki".

Wystawy zoologiczne ZOO festiwal to nie tylko świetne miejsce dla miłośników zwierząt, ale także doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego z rodziną. Będziecie mieli możliwość stworzenia wyjątkowych wspomnień, obserwując zwierzęta, uczestnicząc w atrakcjach i delektując się atmosferą pełną pasji i radości. Nie zabraknie strefy gastronomicznej, gdzie złapiecie trochę oddechu i zrelaksujecie się przy aromatycznej kawie.

Nie zwlekajcie! Zaznaczcie daty 30 września i 1 października w swoim kalendarzu i przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie. Targi zoologiczne ZOO festiwal w Polsat Plus Arena w Gdańsku czekają na was z otwartymi skrzydłami... znaczy ramionami! Przyjdźcie i cieszcie się zaskakującym światem zwierząt!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    49 - 79 zł
  • Bilet ulgowy
    39 - 65 zł
*bilet ulgowy przysługuje:
dzieciom od 3 do 7 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka
młodzieży szkolnej, za okazaniem legitymacji szkolnej
studentom do 26 roku życia, za okazaniem legitymacji studenckiej
emerytom, rencistom i kombatantom, za okazaniem legitymacji
osobom niepełnosprawnym za okazaniem stosownego dokumentu oraz towarzyszącemu im jednemu przewodnikowi
osobom powyżej 70 roku życia, za okazaniem stosownego dokumentu

wstęp darmowy:
dzieci do lat 3, za okazaniem dokumentu potwierdzającego wiek dziecka
jednemu opiekunowi na dziesięcioro dzieci lub młodzieży grup zorganizowanych

Archiwalne edycje imprezy