Tomek - opinia (1) Profesjonalista i fachowiec jakich mało. Bradzo dobry kontakt i szybość... Tomek dramat!!!! (1) panie z balt-domu tylko pieknie mówią opowiadaja itd. bedac u nas na zebraniu... iza Tysi - opinia (1) Bardzo miła, fachowa obsługa, polecam. Tysi
nie polecam (1) Nie polecam Państwu tego salonu ze względu na chamską i lekceważącą obsługę... Iwona REWELACJA! (5) Gorąco polecam to miejsce każdemu kto lubi dobre jedzenie i przemila obsluge!... Żaneta Pozytywna opinia (1) Pełny profesjonalizm, od początku do końca prowadzona transakcja. Polecam... Doris Uśmiech od ucha do ucha ;) (1) Po raz pierwszy spotkałam się z tak miłym i otwartym lekarzem. Wizyty u... Zadowolona pacjentka numer 1 w Pruszczu (3) Jestem świeżo po własnym weselu "U Jakuba" i szczerze polecam ich usługi.... Jacek Polecam Tawenę Grecką (1) Witam, jestem wraz z rodziną stałą klientką od lat, i szczerze mówiąc nie... Inga jestem zaskoczony (1) wszystko jak najbardzien jest ok.ja pale e-papierosa już 3 lata no wiadomo... JA Blleee!!!! (1) Uwaga!!! Nie polecam tej restauracji!!! Reklama cudowna i zachecajaca ale nic... A.O jeszcze wrócimy (1) Bardzo miła obsługa , byłem z kolegami bardzo głodni a zarazem wymagający bo... morfeusz Zawiedziony (2) Zawiodlem sie na obsludze klienta, tyszkiewicz nie odpowiada na emaile a moze... klient Super wystrój, niestety obsługa i jakość potraw.... (1) Wybraliśmy się z żoną do tej restauracji skuszeni pięknym wyglądem . I to... Johnny nie polecam (1) Nie polecam tego biura nieruchomosci. Myslalam ze mam do czynienia z... zawiedziona Rozczarowanie (4) Położenie i czystość super na 6 z plusem, czego niestety o opiece powiedzieć... Basia super!! (1) PSJK to najlepsza szkółka na świecie !Można sie wiele nauczyć.Jeżdże tu od 4... Ola Godna polecenia! (1) Godna polecenia restauracja. Urocze wnętrze i klimat. Jedzenie... super!... Weronika Restauracja na plaży w sezonie jak na zawołanie (1) Po pierwsze dużo stolików troszkę mało obsługi ale za to dziewczyny rewanżują... Waldemar Rykołowski Polecam (1) Byłam na przeglądzie technicznym Pan mi wszystko wytłumaczył i jeszcze... Katarzyna