smacznie i tanio (1) Polecam każdemu kto chce tanio i smacznie zjeść. Menu jest bardzo... Krzysztof Karol - opinia (1) Zdałem teraz do III klasy mat-fiz.Ogólnie to jest fajna szkoła, spoko... Karol klimatyzacja (1) nabyłem kupon z gruponu za 49zł. za pełen sezonowy pakiet klimatyzacj... Merc 220
Super jakość i super ceny, aż trudno uwierzyć, że coś takiego można spotkać w Polsce. (1) Nie może być lepiej i polecam wszystkim. geor Autokosmetyka samochodowa - najwyższy poziom !!! (1) Niedawno oddałem swój samochód na zabieg kompleksowego czyszczenia i... Andrzej Michalczyk świetna stajnia i nie tylko! (2) to zacznę może od koni, przede wszystkim jak tam przyjechałam to nie... casia POLECAM (1) rewelacyjny lekarz i człowiek,uśmiechnięty, kompetentny, nasz synek Go lubi a... k78 Usługi nie tylko samochodowe (1) Właściciel, jak się okazało, ma bardzo szeroki wachlarz umiejętności.... Adam Polecam (1) Bardzo dobre biuro. Grażyna MK - opinia (1) Życzę Panu DJowi pomyślności, jednak nie mogę wystawić wyższych ocen. Pan... MK Kamil Iksiński - opinia (1) Do lekarza 1-szego kontaktu trzeba się zarejestrować na tydzień przed... Kamil Iksiński Nie za dobrze. (1) Byłem tam raz. Więcej razy tam nie pójdę. Nazwy potraw są bardzo do siebie... Filip Dobre ale drożej niż w KFC. (1) Bywam tam często, zawsze biorę chicken-burgera i pizze bo najbardziej się... Filip Pyszne jedzenia,świetny klimat i miła obsługa! (1) Pyszne ,świeże jedzenie, duże porcje,Super obsługa, przemiła uśmiechnięta... Marzena Bardzo dobra pizza. (1) Jedzenie jest ok. Troszeczkę się zraziłem do tej pizzeri po tym jak w cieście... Filip Ekstra. (1) Super, po odebraniu gitarki grało się na niej tak jak na Gibsonie Flying V.... Filip Drogie Panie! (3) Klientką pani Moniki jestem dopiero od miesiąca, a już teraz widzę... Magda Jest dobrze. (1) Sklep jest dobrze widoczny z ulicy. Asortyment mają duży, ale w 3mieście są... Filip Polecam (1) Profesjonalny lekarz, człowiek dla pacjenta. Nie są dawane niepotrzebnie... Ewa Jest OK. (1) Sklep jest ładny wewnątrz. Instrumenty są wyregulowane. Ceny stanowczo za... Filip