drogo! (1) Nie polecam ..są lokale o tym samym poziomie wystroju a mega tańsze ...po... magi Ola - opinia (1) Starają się ale to już nie jest to samo co Bukieciarnia... Ola Rija666 - opinia (1) Polecam. I pizza i makarony godne polecenia. Wszystko bardzo nam smakowało.... Rija666
Rija666 - opinia (1) Kucharz chyba zapomniał, że sól jest bardzo niezdrowa. O potrawach, które... Rija666 Rija666 - opinia (1) Jak dla mnie zawsze rewelacja. Ilekroć jesteśmy na spacerze w Sopocie... Rija666 Rija666 - opinia (1) Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Wygląd lokalu przyjazny. Niestety jakość... Rija666 Oszczędzają na składnikach (2) Oszczędzają na składnikach. W sałatce z tuńczykiem była szynka pomieszna z... Jarek brak elastyczności ! (1) Drodzy moi, jesteśmy w wolnym kraju !!!! Jemy i pijemy co chcemy. Nie... mikedab oświadczenie kandydata (2) Witam ! Jeżeli wysyłam dokumenty rekrutacyjne to czy musze również wysłać... xxx Bardzo dobrze że jest! (3) Bardzo dobrze, że otwarto tą agencje pocztową! Teraz nie ma konieczności... Johan Zawiedziona (1) Wystrój lokalu przeciętny, jedzenie porażka - polędwiczki twarde , frytki... Renka pycha!! (1) Pizzę z Zapiecka znaliśmy już od dawna, zamawialiśmy od czasu do czasu :)... Iwona Bardzo polecam :) (1) Wszystkim bardzo polecam! Zarówno super odprężające usługi kosmetyczne u pani... Magda Danka - opinia (2) Pani Dominiko dziekuje!!!!!!!!!!!! Wszystkim polecam ten skarb jakim jest... Danka Zadowolona klientka Pani Anety (1) Byłam pierwszy raz z polecenia koleżanki, bo zachwycałam się jej fryzurą.... Małgorzata z Kolbud Polecam (1) Korzystałem z pomocy tej Pani przez dłuższy czas. Jestem bardzo zadowolony... * stomatolog dr G. (1) serdecznie nie polecam tej Pani doktor, zwykłe naciąganie , założyła dziecku... JA Polecamy (1) Wybraliśmy się do Pesto z polecenia znajomych, zamówiliśmy pizze z rukolą,... Weronia USC (2) Totalna porazka,zero kompetencji,dlugie kolejki i brak mozliwosci... J-23 Pycha (1) Jedzenie pyszne i ładnie podane. Restauracja jest świetna i często ją... Kim