USC (2) Totalna porazka,zero kompetencji,dlugie kolejki i brak mozliwosci... J-23 Pycha (1) Jedzenie pyszne i ładnie podane. Restauracja jest świetna i często ją... Kim Kim - opinia (1) Restauracja miła i z dobrą lokalizacją, potrawy smaczne i ładnie podane,... Kim
Dobra zabawa (1) Dzień dobry! Lokal znam już od wielu lat i uważam tegoroczne odświeżenie... Leszek Rzetelne usługi za niewygòrowane opłaty (1) Mieszkam od blisko 30 lat poza Polska - zatrudnilem Pana Wojtka żeby dogladal... Sławek Zykus Opinia (1) Super Polecam Panią Agnieszkę to jest po prostu anioł od czasu korzystania... trend Kpina (1) Mieszkam w Sopocie i zawsze staram się odwiedzić nowe restauracje. Wybrałem... Adam Marcin - opinia (1) Gorąco polecam!!! Miła i fachowa obsługa za przystępną cenę. Wysoka jakość... Marcin Pobyt w gdańsku (koncert iron maiden) (1) Negatywne opinie są chyba złośliwe.lokalizacja nie jest wcale taka zła,co do... Maciek Kolonia (1) Wspaniała kolonia w Białym Dunajcu. Dzieci zadowolone z programu, opieki i... mamusia Sklep nieprzychylny klientowi! (1) Bardzo niegościnny sklep. Robią problemy z reklamacją towaru, musiałem się... Marek Dowód wpłaty - doniesiony czy nie? (3) Na stronce http://wyniki.rekrutacja.pg.gda.pl/info.pdf w podpunkcie jest... Mietek123 Polecam gorąco wszystkim. (2) Obiekt zadbany i nieustannie dopieszczany. Właściciele dokładają starań żeby... Radosław Machnicki FATALNIE (1) Oddawałem autko już trzy razy. Są drodzy, niesumienni, ciągle przedłużany... Borsuk Polecam (1) Takiego miejsca brakowało w Gdyni. Świetne jedzenie, obsługa bardzo fajna.... Anna rozczarowanie i ostrzeżenie (2) Ludzie omijajcie ten lokal.Zapominają tam o klientach,o napoje trzeba się... Joanna POLECAM!!! (1) Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Zamówienie zgodne z oczekiwaniami. Szybka... Zadowolona jedzenie z dostawą (1) zamówiłem dzisiaj na dowóz do domu makaron carbonara i.. w sumie jestem... Paweł Swojskość bez udawania (1) Restauracja Swojski Smak ma w sobie coś co urzeka. Wystrój nawiązuje do... Agata AMATORKA... (3) Amatorka i tyle... Zeby nawet niepotrafic dac odpowiedzi na temat gwarancji... MAZDA 6