Padaczka u psa

Witam,
Czy ma ktoś cierpiącego psa na padaczkę? Taka została postawiona dziś diagnoza (zaczęło się od zapalenia ucha, błędnika, wylewu).
Nie są to typowe objawy jak dla padaczki, pies momentalnie traci równowagę-słania się na nogach i rozjeżdża (więc trzeba go pokierować na posłanie) ziaje,ślini się, lecą mu gile i łzy, ma oczopląs boczny, kręci bezładnie głową. Trwa to ok 30 minut. W przeciągu ostatniego tygodnia były takie akcje już 4 razy, z czego jedna dziś-w gabinecie u weta. Zapodał 1 tabletkę Luminalu, jutro ma dostać połowę dawki. Proszę o porady, wskazówki... nie wiem jak psu pomóc ;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Padaczka u psa

Miałam psa z podobnymi objawami, jakieś 30 lat temu. Nie pamiętam już czy dostawał jakieś środki, ale nawet jeśli dopadał go atak na spacerze, nie ruszałam go z miejsca, tylko głaskałam i uspokajałam. Zdecydowanie krócej to trwało, przypuszczam, że jakiś kwadrans, ale ten widok był dla mnie okropnie stresujący. Zapytaj może innego weterynarza co robić, bo w takich przypadkach zawsze porada specjalisty będzie najbardziej rzeczowa. Zdrówka dla psiaka życzę. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wojciechowe wzgórze - zna ktoś taką hodowlę? (19 odpowiedzi)

j.w zna ktoś tą hodowlę, warto kupić tam pieska? bardzo proszę o pomoc bo ja się kompletnie na...

Weterynarz dla buldoga francuskiego (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś może polecić weterynarza, który specjalizuje się w leczeniu buldogow francuskich

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...