Partnerka na kurs tańca

Witam :)

Poszukuję partnerki na kurs tańca (w zasadzie 2 - użytkowy i towarzyski, ale starczy mi na jeden). Na 2, ponieważ karnet i tak wychodzi bardzo korzystnie.
Nie depczę po palcach, mam 23 lata, 182 cm wzrostu. po sprawdzeniu wielu szkół upatrzyłem sobie kurs w Gdańsku, ale jestem otwarty.

Pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej dwie - jedna zapłaci połowę, druga drugą połowę i będziesz miał za free ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wdr , chcesz się podłączyć? Wal śmiało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hahah, ciekawy pomysł, ale to po prostu karnet na 3 miechy na wszystkie kursy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, mam 21 lat i chętnie wybrałabym się z Tobą na taniec towarzyski. Chodzę na zajęcia latino w Gdańsku, byłam też chwilę na zouku i na tańcu użytkowym, więc mam niewielkie doświadczenie. Zastanawiam się również nad zajęciami bachaty :D Którą szkołę preferujesz? Na początek możemy się poznać... może mail, spotkanie zapoznawcze i wtedy ewentualnie wspólnie się na coś zdecydujemy? Pozdrawiam (:
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pełna kultura , przyjemnie przeczytać taki wpis. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, jestem jak najbardziej za :) Ogólnie ja jestem otwarty na różne formy, o tych myślałem po prostu jako pierwszych. Tyle co przejrzałem różne szkoły to porządnie brzmiała oferta Dance Avenue ;)
Podaj mi proszę jakiś kontakt mailowy do siebie, lub napisz proszę na taniec12317@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawiadomcie o terminie ślubu.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

... i rozwodu.... , ale najpierw zawiadomcie jak zrobicie użytek z tego tańca użytkowego ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wdr , czego ci brakuje ? Nawet nie wiem jaka płeć. Wpisujesz się znakomicie w depresyjną część Polaków . Ciesz się szczęściem innych. Zaczniesz lepiej spać , trawić i wydalać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

@anonim Nawet nie wiem jaka płeć.
Nawet mi się odpowiadać nie chce komuś kto podpisać się nie umie pod tym co spłodzi. Zamiast startować z amatorską parapsychologią proponuję popracować najpierw nad własną tożsamością. Śpię znakomicie , trawię nie gorzej , a wydalać lepiej już nie chcę ;] tak jak jest , jest optymalnie ;P Ale dziękuję za troskę. ;]
P.S.
Pretensje że wątek tradycyjnie pomaszerował w stronę fekaliów proszę kierować do anonima.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wdr , jaki masz poziom testosteronu czy byłeś w wojsku? Proste pytania są najtrudniejsze. Znasz to ze szkoły podstawowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Partnerka na kurs tańca

Hej :)
Jeśli nadal szukasz partnerki do tanca to napisz: taniectowarzyski94@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

Czy feromony działają (74 odpowiedzi)

Zastanawiam sie nad kupieniem sobie feromonów. Ogólnie należę do bardziej nieśmiałych osób i...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...