u drzwi Twoich stoję pani, czekam na zarejestrowanie... (4) WITAM poprosze o jakies komentarze na temat roweru TREk 4300 (zamierzam go... FUEL przerabianie szlakow turystycznych to dewastacja !!!!!!!!! (36) Ludzie przerabianie szlakow turystycznych to dewastacja !!!!!!!!! Nie mam... USER12345 [OG][SPAM] DunCon Pitbull 16\" NOWA RAMA NA GWARANCJI [ALLEGRO] BCM (1) Kupujcie: http://onet.allegro.pl/show_item.php?item=24394517 :-) Nowiótka i... iwand
miejsce na BM J.G (1) Witam Mamy jedno wolne miejsce w samochodzie na bikeMaraton do Jeleniej... ness Author czy Kelly's? (2) co myślicie o rowerach: Author Traction i Kelly's Magic, rocznik 2004. jak... wk kłopoty z tylna przezutka (2) Czesc mam pytanko.Jestem dopiero poczatkujacym bikerem,wlasnie nabylem nowy... jetii Osłona przerzutki tylnej (6) Jak w temacie. Co sądzicie o celowości montowania takiej osłony, w przypadku,... Majk Potrzebna dętka (1) Czy wie ktoś gdzie moge dostac dętke 8.5 x 2 do skuterka.Brat dostał taki... Rafał MASA KRYTYCZNA vs. POLICJA (5) Bylem dzis na komendzie :) - przesluchiwany w charakterze swiadka w zwiazku z... Krzyżak Mytnik (3) mam pytanie dlaczego w rankingu sklepów i serwisów rowerowych nie jest... ejdam Który serwis polecacie? (19) Czołem! Mam pytanko. Nie jestem całorocznym bikerem, ale kilka dni wiosennej... Wheeler rider rotory... (1) kto ma tarcze XT z nierdzewnej stali hartowanej??? bo moje wesoło... rB II MASA KRYTYCZNA w Gdyni (28) czy to prawda, ze II MASA KYTYCZNA odbedzie sie zgodnie z masowa tradycja:... bikero Ukradziono rower! (1) Co tu duzo mowic, z*******i wczoraj i tyle wiec jak ktos bedzie chcial kupic... Mickey Promy na trasie Elblag-Gdansk (5) Czy ktos wie jak dzialaja promy w kępkach/ kepinkach czy jak sie te wioski... jcichonj DUNCON (5) Co sadzicie o ramach tej firmy? Czu zaufanie polskiemu producentowi to dobry... Karlos "holendry" w Trójmiescie (5) hej, czy ktos a was wie gdzie w Trójmeiście można kupic używanego... eme wielotryb (2) Mam rower troche starego typu, ale troszke ulepszony ma on wielotryb z 6... gelo Problem z okularami !!! (2) Czy ktos z was używa może okularów rowerowych z dodatkowymi soczewkami... Majk łańcuch (6) Czym należy sie kierować przy wymianie łańcucha(czy są jakieś numeracje,... gelo