Sprzedam suknię za 1/3 ceny (1) „NINA” oryginalna suknia z kolekcji najpiękniejszych sukien... Julita PROFESJONALNE WIDEOFILMOWANIE (2) Profesjonalny montażysta, były pracownik telewizji nakręci i zmontuje... ADRIAN "Żabusia" (3) Czy ktoś z was wie coś na temat restauracji "Żabusia" na Żabiance? Czy warto... jaa
karetą do ślubu (12) Chciałabym pojechac do ślubu karetą albo bryczką. To byłoby romantyczne.... Jaguś CUDOWNA SUKNIA ŚLUBNA FIRMY AGORA, Z MARIETTY (1) MAM DO SPRZEDANIA CUDOWNĄ ORGINALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ FIRMY AGORA, KUPIONĄ W... AGNIESZKA444 WAŻNE! Dla wszystkich narzeczonych (1) Z powodów osobistych muszę odwołać moje wesele. W związku z tym mam lokal do... Monik Fotografia - studio (4) Zapraszamy do obejrzenia prezentacji przedstawiającej fotografie ślubne... pawel polecam fotografa (20) właśnie odebrałem swoje foty ze ślubu. Są po prostu super właśnie takie jak... Kubson przygotowanie potraw (3) na ślub w sierpniu wynajęłam salę w szkole i poszukuję dobrej kucharki, która... kate kiedy zaproszenia (10) z jakim wyprzedzeniem wysyłacie zaproszenia i zawiadomienia? czy 2 miesiące... kamilka weselny makijaż (4) chciałabym skorzystać z usug jakiegoś profesjonalnego gabinetu, bądz osoby... cytrusowa slub-fryzjer (12) Moze ktos z was zna jakis godny polecenia salon fryzjerski w Gdańsku a... Nevrata Suknia z dodatkami za 1000zł (5) Sprzedam suknię z dodatkami w kolorze sukni oraz butami. Suknia jest po... Anna makijaze slubne (1) Witam wszystkie przyszle Panny Mlode pragne zaoferowac moje uslugi:)Jestem... agnieszkacabaj Salon CREATO we Wrzeszczu (15) Czy ktoś kupował suknię w salonie CReato? Co o nim sądzicie? Dzięki bardzo za... dzidzia Transport gości (8) Słuchajcie, jak rozwiązaliście transport goścxi z uroczystości na wesele.... agula Salonik na Ogarnej (11) Czy ktorakolwiek z was slyszala cos o dosc nowym saloniku sukien slubnych na... $ylwia Podziękowania dla rodziców (7) Proszę o oryginalne pomysły prezentów dla rodziców. Kwiaty obowiązkowo, ale... Marli Fryzjer na Morenie (1) Czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś zakład fryzjerski na Morenie, w którym... Lidia Suknia z dodatkami za 950zł (1) Suknia jest dwuczęściowa. Kolor - perła; haft - bordowe kwiatki. Kupiłam ją w... Anna