XIX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 11/13

Rodzina45 - opinia (1) Szkoła dla tych, którzy chcą się uczyć i cenią dobrą atmosferę. Rodzina45 Nie żałuję swojego wyboru (1) Od zeszłego roku szkoła zmienia się na lepsze. Zaczęto dbać o wyposażenie... Ania Jestem bardzo zadowolona (1) Szkoła jest naprawdę przyjazna dla ucznia, nie czułam wyścigu szczurów i... Adela
Stanowczo nie polecam (1) Mimo że xix lo ma nie za wysokie progi punktowe to uważam że są one stanowczo... polecam! (1) Wspaniała szkoła, bo tworzą ją cudowni nauczyciele, wspaniała p.... uczeń tej szkoły Jestem zadowolona! (1) Wspaniała szkoła, świetna atmosfera, bardzo mili ludzie. Poziom jest w... Uczennica Opinia o XIX LO (1) Przede wszystkim zdecydowana większość nauczycieli nie potrafi nauczać. Duża... pomocy (1) chciałabym iść do klasy mat-geo ale nie wiem jak z nauczaniem,czy dobrze uczą... kobieta Fajna atmosfera (1) Odniosę się do komentarze Pana z lingwisty który jest bardzo uprzedzony.... Uczennica human Niezadowolona z biolchemu (1) Jestem absolwentką XIX LO z klasy biol-chem. Pragnę odradzić wybór tego... Absolwent Ta szkoła nigdy nie będzie mieć takiej reputacji jak II LO. (4) Jestem uczniem drugiej klasy w tymże liceum.XIX LO byłą szkołą mojego... Lingwista123 super szkolA (1) kocham xix poznalam tu milosc swojego zycia takze polecam!!!! Ścisłe tajne Najlepsza atmosfera jaką można znaleźć (1) Zdecydowanie polecam szkołę dla osób, które szukają przyjaźni na całe życie.... XYZ POLECAM (1) Najlepsza nauczycielka w szkole- Pani GOHR. Świetna, z poczuciem humoru.... A Aktualne opinie o klasie ekonomicznej? (1) Zaraz czas składania papierów i zastanawiam się nad pójściem do XIX LO.... Gimnazjalista Język rosyjski (1) Cześć! Mam takie pytanie, czy jest w szkole jezyk rosyjski i jesli tak, to z... Anonim POLECAM (1) Jestem uczniem drugiej klasy, uważam, że szkoła dobrze przygotowuje do matury... uczeńXIX POLECAM (1) Bardzo dobra szkoła (1) Jestem w klasie matematyczno-geograficznej i jestem z wyboru szkoły i profilu... uczennica Klasa humanistyczna (2) Bardzo długo zastanawiałam się nad wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, raczej... Uczeń