XIX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 11/13

NAJLEPSZA!!! (1) i co ztego ze poziom taki sobie, jak ktos ma nie zdac to i tak nie zda, ja... Paulina Agata - opinia (1) Chodzę do dziewietnastki.jestem teraz w klasie maturalnej.jestem zadowolona z... Agata Jak ktoś jest tępy, to mu nawet najlepsza szkoła nie pomoże. (1) Jestem absolwentką XIX LO i jestem z tego dumna. Poziom nauczania jest... Magda_M
poziom nauczania wysoki?!? (1) ludzie co Wy tutaj piszecie? poziom nauczania w 19 wysoki? niby z jakiego... kolorowy1233@wp.pl Moja opinia. (1) Jestem uczennicą XIX LO i w przyszłym roku ukończę tę szkołę.Chcę... Uczennica my tu gadu gadu a pp Taba ? (1) jestem absolwentką XIX LO, aktualnie studiuję na UMK w Toruniu, a to dzięki... Ai Opinia uczennicy (1) Chciałabym wyjaśnić wszystkie mity o tej szkole. Poziom jest niby niski, ale... pierwszoklasistka zamiast ósemki dziewiętnastka :) (1) chodzę do 2 klasy i jestem bardzo zadowolona ze szkoły :)dostałam się do 8 LO... myszykiszki :) szkoła przyjazna (1) moja córka dostała się do tego liceum,jest zadowolona, akceptuje wymagania,... mama Pani J.Ch najlepszym nauczycielem jest ! (1) nie wiem co strzeliło do łba mojej przedmówczyni ... Pani Joanna jest jedną... Michalek dla mnie idealna (1) chcesz się uczyć - uczysz się, i się nauczysz, masz warunki. nie chcesz- nie... Pat ku przestrodze przyszłych ucznów XIX LO - doświadczenia absolwentki (1) Dziele się z Wami swoimi doświadczeniami w kontakcie z Panią J. Ch... paulina ; )) (1) Ja bd chodizla do 19..no chyba, ze 8LO zobaczy i doCeni moje odwolaie i... Kaja` 19. (1) We wrześniu będę chodzić do tego LO (no, mam nadzieję), ale dziś też w nim... sara Tegoroczna absolwentka (1) Trzy lata w XIX LO wspominam bardzo ciepło. Niektórzy nauczyciele naprawdę... Absolwentka 2007 Przyszly uczen XIXstki (1) Wczoraj tzn 16 marca 2007 roku bylismy w II LO na dniach otwartych. To co... Witek