XIX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 11/13

MASAKRA (2) Nie polecam, chyba że ktoś lubi mieć ciągle zmienianych nauczycieli. Biolchem... zawiedziony uczeń to jakiś żart (4) Dwa lata temu pisałam tu opinię chwaląc tą szkołę, to był błąd. Jestem w... masakra. Jest dobrze! (1) Jeżeli chodzi o klasę biol-chem, to nie zbyt się orientuje, ale klasy... telimena
Świetna Szkoła (1) Kocham tą szkołe, jest przyjazna dla uczniów i z pewnością o nich dba,... Magdalena Fatalne podejście do uczniów nie polecam (1) Nauczycieli z powołania można policzyć na palcach jednej ręki, chociaż o... budyn Tylko nie biologia... (1) Ten profil nie jest przeznaczony dla osób chcących pisać maturę z biologii... absolwentka biologia w tej szkole to pomyłka... (1) Witam! Jestem absolwentką klasy biologiczno-chemicznej. Szczerze, jeśli ktoś... absolwentka Nie polecam biol-chemu (1) Witam! Byłam na biol-chemie i szczerze nie polecam. Pani Dyrektor uczyła... absolwentka XIX LO.. (1) Generalnie szkoła mnie bardzo rozczarowała. Spodziewalem się zupełnie czegoś... Rozczarowany Najlepsza Szkola na świecie (1) Naprawdę świetna szkola. Cudowni nauczyciele, bardzo dobry poziom... Uczennica Szkołę polecam dla mniej i bardziej wymagających od siebie !! (1) Szkołę polecam dla ludzi ambitnych ..ponieważ..szkoła bierze często udział w... zxcvbnmm Odradzam ! (1) Szkoła nadaje się tylko i wyłącznie dla typowych artystów. jeśli chodzi o... tegoroczna maturzystka Niepolecam (1) Ukończyłam tą szkołę parę lat temu. Uważam za nieporozumienie, gdyż coroczne... BLA BLA BLA Masakra (8) To tak szkoła jest fajna. Dobrze wyposażona. Niestety niektórzy nauczyciele... nic Polecam! :) (1) Jestem absolwentką tej szkoły i zdecydowanie ją polecam. Atmosfera w szkole... Patrycja Świetna atmosfera, przyzwoita nauka (1) Jestem tegoronym pierwszakiem XIX LO. Na początku byłam przekonana do tej... qwerty Kompletny brak kontaktu z uczniami ... (2) Jak dla mnie pedagodzy w tej szkole za bardzo skupiają się na poziomie... x Jestem zadowolona :) (2) Jestem absolwentką XIX LO. W tym roku (2013) zdałam maturę i jestem ogólnie... Dorota Polecam serdecznie :) (1) Skończyłam XIX LO, a do nauki podchodziłam bardzo ambitnie :) Dzięki temu po... Magda_M Próg. (5) Wie ktoś może ile wynosił próg do klasy historyczno-językowej (F) w 2012 roku? Anonim