3 Siostry

Kluby, dyskoteki Restauracje

Sopot, Powstańców Warszawy 6

kaktus - opinia (1) obsługa ma gdzieś klienta. Dla nich liczą się tylko podejścia do baru, a nie... kaktus Świetny klimat (1) Świetny klimat fajna atmosfera polecam na pewno bardziej w tygdoniu na piwko... Anka Omijać szerokim łukiem! (1) jeśli Wam zdrowie i życie miłe omijajcie to miejsce szerokim łukiem.... Joanna
polecam! (1) Najlepsza, domowa atmosfera :) BEATA Ostatnio jak zwykle beznadzieja (1) Ogólnie beznadzieja. Tłok, oblewanie browarami, para tłuków na "bramce".... Roman Obsługa beznadziejna (1) Obsługa do poprawy bo sam klimat klubu jest świetny. Bezczelność i arogancję... Ewelina K cudowne miejsce (1) Miła obsługa, ciekawy wystrój a w piątkowe i sobotnie wieczory, podczas... Natalia Brardzo miło tu wpaść, za dnia jak i nocną porą (1) Bardzo miła obsługa za barem. Nie przewracają oczami, chętni do pracy,... kasia opinia (1) Jestem bardzo zawiedziona brakiem kultury właścicielki lokalu „Trzy... kinga I don't care, I love it! (1) 3siostry to objawienie w Sopocie: super wystrój (ukochane szpilki na suficie,... san Sopocianka (1) Witam Mam przyjemność przechodzić kolo tego lokalu codziennie i co mnie... Malina fajny lokal (1) co jakiś czas zaglądam do trójmiasta, w sobotę pierwszy raz zajrzałam do... ania To jakaś pomyłka!!!! (1) Lokal zużyty jak ktoś wcześniej napisał,to delikatnie powiedziane.Brudo i... gość Moje ulubione miejsce... (1) Moje ulubione miejsce... Anna Bardzo mi się podobało :) (1) Ludzie normalni, bez zadzierania nosa, muza superowa, bo różna. Klimat... Anna Super (1) wszystko świetne, zgadzam się z przedmówcami, ale dodatkowo jeszcze te... Sop JEST SUPER (1) Atmosfera i obsługa na szóstkę!!! Gorąco polecam monika najlepsze miejsce w Sopocie (2) tak przyjaznej atmosfery, miłej obsługi i fajnego klimatu nie ma żadne inne... Katarzyna Wielki pozytyw (1) Miejsce wygląda na powiedzmy "zużyte",ale to właśnie nadaje klimat. Zero... ja Tylko 3 SIOSTRY !!! (1) DJ Ziętek i wszystko na ten temat. Bez ciasnoty jak w Absyncie czy Spatifie.... Jachu