3 Siostry

Kluby, dyskoteki Restauracje

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Na chwile obecną.. najlepsze miejsce w Sopocie! (1) Przesyt wszystkich sopockich lokali podkusił mnie aby wyprawić właśnie w... D. Wyjątkowe miejsce (3) mam nadzieję, że to miejsce zostanie dokładnie takie, jakim jest teraz. Juz... Dorota JESTEM NA TAAAAK! (1) W ostatni weekend wyprawiałam urodziny "u Sióstr" i były to najlepsze... Monika
Niezapomniany klimat i niespotykana uczciwość !!! (1) Oryginalny wystrój (zwłaszcza szpilki na suficie) - klubowy klimat, dobra... K. Nie polecam. (2) Nie wiem kto te wszystkie pozytywne opinie pisal.. moze te 3 siostry.. Ja... MMDD Rewelacja (1) Super ceny, pyszna kawa. A tatra z owocami i karmelem jest rewelacyjna -... Rafał M. Zawsze Głodna;) (1) Tosty, zupy, pierś z kurczaka, kawa, czekolada, ciacha....wszystko zrobione... Zawsze Głodna;) sh - opinia (1) Lokal jakich wiele. Bardzo fajny wystrój, miła atmosfera, ale pierwsze co... sh Ania - opinia (2) bardzo fajny lokal, ciekawi ludzie i swietna klimatowa muzyka. Na razie... Ania Super klimat (1) Super fajne miejsce, można spotkać się z przyjaciółmi, pogawędzić z... Żocho Najlepszy w Trójmieście (1) Wiele jest miejsc, o które człowiek w Trójmieście zahacza, czasem wraca,... Wietrzna;) polecam gorąco u nas na wsi takich cudów nie ma (1) rozwijając myśl to w Warszawce takiego klimatu i wystroju nie widziałam Magdalena Tego mi brakowało.. (1) Wszyscy już byli i widzieli, więc i ja musiałam.. Już zanim złożyłam... Mary zdecydowanie polecamy (1) Cudowna atmosfera, dobra muzyka, pomysłowy wystrój i świetna obsługa, a to... Siostry Trzy