Słaba obsługa (1) Obsługa w Gdańsku bardzo niemiła. Pani kelnerka z fochem poinformowała nas,... Niezadowolona Serdecznie polecam! (1) Byliśmy razem z chłopakiem po raz pierwszy w restauracji sushi. Jedzenie... Zadowolona para dobre (1) rest. ok. nie mamy zarzutów, zupy trochę za drogie. dobra lokalizacja, cicho... justyna
Przeciętnie (1) Bardzo średnie sushi. Zupa miso smaczna. Sushi mało ciekawe- słabo... Viola Bardzo średnio (1) Niestety jakość sushi nie powala. Część smakowała jakby byla przygotowana... Karolina Na zamówienie słabo (1) Zamówiliśmy do firmy w 5 osób. Dostaliśmy jeden wielki misz masz w 2... mwg Można ? MOŻNA !!! (1) Opinia w ocenie !, wiec dodać można tylko.wartość rzadko spotykaną w... S.S. Moje pierwsze sushi, niezapomniane wrażenia. (1) W tej restauracji, spróbowałam sushi po raz pierwszy. Sopot wyglądał wówczas... M polecam (1) sympatyczna i kompetentna obsługa, pyszne jedzenie- idealnie Kasia serwis plus ? (1) Witam, po ocenie lokalu i jedzeniu można zauważyć że jestem zadowolona i... Pani M. Genialne Sushi!!! (1) Najlepsze Sushi jakie jedliśmy z Żoną!!! Super obsługa, od kucharzy po... Piotr Ulubiona restauracja w Trójmieście! (1) Po wyprowadzce z Gdańska szczególnie żałujemy rozstania z Sushi 77! Jedliśmy... Mazibanana Zdecydowanie polecam, jedzenie super, fajny klimat (1) Byliśmy z chłopakiem w sobotę świętować rocznicę, rezerwacja stolika bez... Awia Rozczarowanie obsługą (1) Moje ulubione miejsce sushi w Trójmieście, jednak tym razem zawiodłam się na... Clio Wizyta idealna (1) 77 Sushi robi świetne wrażenie na całej linii. Od telefonu, by zarezerwować... Patryk super lokal !!! (1) Lokal sushi77 odwiedzam od około kilku miesiecy dosc regularnie, zawsze... Gosia Bardzo pozytywne wrażenia (1) Do października uważałam, że najlepsze sushi jadłam w Warszawie, 77 Sushi z... Aga Karolina - opinia (2) Restauracja Sushi77 w Gdańsku jest godna polecenia ze względu na bardzo... Karolina Polecam! (1) Wybrałam się wczoraj do 77 Sushi z chłopakiem, byliśmy pozytywnie zaskoczeni... Anna Najlepsze Sushi w Trójmieście! (1) Obsługa jest cudowna - Panie kelnerki jak również kucharze są przemili,... SushiKasia90