9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Bardzo zadowoleni!! :) (1) Trafiłam do 9 miesięcy zupełnym przypadkiem, a okazało się to świetnym... Ewa i Daniel Bardzo polecam (2) Bardzo polecam. Zajęcia prowadzone przez przemiłe Panie. Dużo wiedzy... Paulina Byłem z partnerką. (2) Szkołę polecały dwie koleżanki narzeczonej.Jesteśmy bardzo zadowoleni. No i... Tomasz
POLECAM!!!! (1) Wybierając akurat ta szkole kierowałam się opiniami innych Pań w internecie.... Ewelina Polecam z czystym sumieniem!!!! (1) Serdecznie polecam szkołe 9mc wszystkim przyszłym mamom. Fajnie prowadzone... Karolina Dziękuję (1) Mimo że nie była to moja pierwsza ciąża, zajęcia uporządkowały wiedzę, a w... Marta Polecam! (1) Szeroka oferta zajęć, ciekawe i ważne tematy podstawowe oraz dodatkowe,... Joanna Pozytywnie! (1) Wybierając tę szkołę kierowałam się opiniami wystawionymi w internecie i... Iwona M. Super (1) Jestem pod wrazeniem, jakosci uslugi na NFZ. Joanna Bardzo fajna szkoła ale jedna uwaga do tatusiów (1) Zajęcia bardzo fajne, wszystkie panie prowadzące bardzo miłe, wyjaśniają... MG Jestem na tak! (1) Starają się i oferują dużo od siebie biorąc pod uwagę ,że szkoła na NFZ, mają... Justyna Bardzo zadowolona (1) Właśnie ukończyłam kurs w szkole rodzenia 9miesięcy. Bardzo miłe i pomocne... Ania Zdecydowanie polecam ! (1) Przyjazna atmosfera , dużo cierpliwości , nie było pytań bez odpowiedzi ;)... Ewelina Zielka Dziekuje Wam, to byl strzal w 10 i najlepszy wybor (1) Juz jestem mama Zosi:) którą urodziłam dzięki Wam bez problemów. Profesjonale... Joanna super,najlepsza szkola..a zrobiłam rekonesans.. (1) Przeczytałam opinie, sama nie wiedziałam, moja koleżanka ma trojkę dzieci... Angelica29 Dziękuje Wam (1) To moje trzecie dziecko i trzecia szkoła. Jest najlepsza. Mirka Zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć w szkole rodzenia. Miła atmosfera, panie... DC Gorąco polecam!!!!!!!! (1) Ciekawie prowadzone wykłady, zawierają wszystkie najważniejsze zagadnienia... Karolina Polecam w 100% (1) Polecam skorzystanie z oferty tej szkoły rodzenia w 100%. Panie bardzo miłe,... Ania Polecamy Szkołę rodzenia (1) Polecamy z Mężem tę Szkołę rodzenia. Miła atmosfera i przydatne rady. Dzięki... Karolina, Jarek G.