9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Daria - opinia (1) Pierwsza ciąża, pierwszy poród. Jestem bardzo zadowolona, że koleżanka... Daria Karolina - opinia (1) Jestem zadowolona - trałilam z polecenia znajomej, która uczęszczała oraz... Karolina Beata - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy! Beata
Dorota - opinia (1) Zajęcia obejmowały wszystkie zagadnienia nurtujące przyszłych rodziców oraz... Dorota Iza - opinia (1) Jest bardzo dobrze, sprostali moim oczekiwaniom, m.in.: - poznaliśmy z... Iza Zofia - opinia (1) Jestem i jest ok. Zaciągnęłam informacji po koleżankach oraz opinii Pani... Zofia Agata - opinia (1) Długo zastanawialiśmy się nad wyborem szkoły rodzenia, aż zdecydowaliśmy i... Agata Malwina i mąż - opinia (1) Strzał w dziesiątkę! Profesjonalne podejście i na NFZ!! Dziękuję. Malwina i mąż Zofia - opinia (1) Nie mam zastrzeżeń, byłam z polecenia Pani ginekolog. Polecam, dobry wybor. Zofia Anna - opinia (1) Techniki relaksacyjne, oddechowe, sposoby łagodzenia bólu-To one pomogły mi... Anna anonim - opinia (1) Uczęszczaliśmy z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni. anonim Agnieszka - opinia (1) Ciekawie prowadzone zajęcia. Dużo konkretnych, przydatnych i praktycznych... Agnieszka Piotr - opinia (1) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości usług. Zajęcia bardzo nam... Piotr Lukasz - opinia (1) Uczestniczyłem z żoną w zajęciach online w czasie pandemii mimo, a później... Lukasz Rewelacyjna szkoła rodzenia (1) Bardzo fachowa kadra, Pani położna Magda konkretna ,wszystkie zajęcia z... Iza Przyjazne przygotowanie do porodu (1) Na szkole trafiłam przypadkiem ale był to strzał w 10 jako że jest to moja... MagdaSe Polecam! (1) Jedyny mankament, ciezko sie do nich zapisac bo szybko terminy sie zapelniaja... Halina Bardzo polecam (1) Szkołę rodzenia 9 miesięcy polecił mi lekarz prowadzący ciążę. Okazało się,... Maria Opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z kursu jak i z warsztatów. Pani Magda jest świętna Laura świetna szkoła rodzenia (1) Razem z mężem uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia 9 miesięcy. Wykłady są... Ania&Rafał