9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Lucyna - ocena (1) Polecamy, jesteśmy zadowoleni. Dziękuję. Lucyna Renata - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Szkoła na NFZ. Renata Marzena - ocena (1) Szkoła spełnia moje oczekiwania. Nic dodać, nic ująć. Dziękuje! Marzena
Ewa - opinia (2) Jestem zadowolona, dobrze ułożony program, dobra lokalizacja. Polecam! Ewa Dorota - opinia (2) Jestem zadowolona, koncept zajęć jest dobrze przemyślany. Dobry wybór. Dorota Sabina - ocena (2) Pozytywne wrazenia - Uczą m.in. jak wygląda poród i połóg oraz zdobywam... Sabina Agata - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze Szkoły Rodzenia 9 Miesięcy, cudowny czas,... Agata Hania i Jacek - opinia (1) Akurat nie kierowałam się rankingami, trafiliśmy przez przypadek z mężem, bo... Hania i Jacek Bożena - opinia (1) Nie mam zastrzeżeń. Wszystko jak najbardziej na tak. Trafiłam przez polecenie... Bożena Kasia - opinia (1) Szkoła wybrana z polecenia koleżanki. Jestem zadowolona i nie mam uwag. Kasia Dorota - opinia (1) jestem zawiedziona Zostałam totalnie zignorowana, położna która obiecała, że... Dorota Laura - opinia (1) Trafiliśmy z polecenia znajomych. Super przygotowane zajęcia praktyczne i... Laura Zuza - opinia (1) Wybrałam szkole ze względu na lokalizacje, aby mieć blisko. Wszystko ok. Duży... Zuza Julia - opinia (1) Jesteśmy zadowoleni. Fajne położne i program. Byliśmy z polecenia i polecamy. Julia Paulina - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie mam uwag i mogę z czystym sumieniem polecić.... Paulina Kasia - opinia (1) Byliśmy razem z mężem. Bardzo polecamy tą szkołę rodzenia. Jesteśmy zadowoleni. Kasia Zofia - opinia (1) Zależało mi, aby oprócz tradycyjnych wykładów, były zajęcia praktyczne na... Zofia Alina - opinia (1) Jestem bardzo zaskoczona i to pozytywnie. Przy wyborze szkoły kierowałam się... Alina Ania - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni!! Poleciła nam koleżanka co uczęszczała wcześniej,... Ania Ula - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni, Polecamy! Ula