Adam Żółtowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 24

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! (2) Nie mam słów aby wyrazić wdzięczność za jakość pracy, indywidualne podejście... Izabela Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu (1) Po latach poszukiwań do Dr Żółtowskiego trafiłam z polecenia i wiem że już... Ania Kosińska Wyjątkowy człowiek:) (1) Do pana doktora trafiłam przez przypadek. Dziś wiem, że po prostu tak miało... W.
Lekarz z powołania 😀 (1) Z wielką przyjemnością dołączam się do pozytywnych opinii co do osoby Pana... Diana Jaki koszt wizyty u doktora? (2) I czy przyjmuje gdzieś na NFZ ? Marta Polecam serdecznie ! (1) Lekarz idealny ! Nie dość ze kompetentny to przemiły. Wizyty u niego to... Magda Najlepszy Lekarz na Świecie :) (2) Do Doktora Żółtowskiego chodzę od prawie 8 lat. Od pierwszej wizyty... Ewa zawsze do usług (1) Regularnie odwiedzam gabinet ponieważ prowadzimy monitoring cyklu. Doktor... Natalcia Polecam (1) W krotkich slowach- rzetelny, kompetentny, wybitny fachowiec. Ponadto, bardzo... Kasia Szczerze polecam (1) Trafiłam do tego lekarza z polecenia dwóch koleżanek, których ciąże... Monika lekarz (1) Lekarz szczery, zawsze odpowiada na telefon, dokladny, sympatyczny Ania polecam bardzo! (1) Konkretny, dba o figure ciezarnej, czasem aż bardziej niz ciężarna. Bada... Ania B Polecam (1) Dr Żółtowski prowadził moją ciąże. Każda wizyta odbywała się bez pośpiechu,... Karolina T Polecam (1) Gorąco polecam Pana doktora, wspaniały lekarz z powołaniem, cierpliwy, ale... Asia Polecam (1) Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi komentarzami. Dr Żółtowski prowadził... Iwona Polecam z czystym sumieniem !!!!!!! (1) Dr Żółtowski jest najlepszy ginekologiem jakiego miałam okazję spotkać, kocha... Marta POLECAM W 100 % (1) Polecam wszystkim którzy szukają dobrego specjalisty. Lekarz z powołania,... Paulina S. Lekarz godny polecenia! (1) Jako pacjentka dr. bardzo go polecam dziewczyny! miałam styczność z wieloma... Ruda Wspaniały lekarz, godny polecenia (1) Wspaniały lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjentki i jej potrzeb. Jako... Patrycja P. wspaniały lekarz (1) cudowny, wspaniały i co najważniejsze bardzo kompetentny lekarz.... pacjentka