Adam Żółtowski

Ginekolodzy USG ginekologiczne

Gdynia, kmdr. Bolesława Romanowskiego 24

Anna Ch - ocena (1) Bardzo dobry specjalista. Anna Ch Sabina - opinia (1) Profesjonaliz, Cudowne podejście do pacjentki, W rękach P.Doktora czułam się... Sabina Sylwia B. - opinia (1) Dr Żółtowski prowadził moje dwie ciąże. W moim odczuciu najlepszy lekarz do... Sylwia B.
Świetny ginekolog położnik (1) Pan Dr Żółtowski prowadził moją ciążę. To wspaniały specjalista, osoba bardzo... Alicja Polecam! (1) Pan Doktor prowadził moją pierwszą i drugą ciąże i nie wyobrażam sobie zaufać... Magdalena Olchawska świetny specjalista! (1) Dr Adam to najbardziej fachowy lekarz jakiego znam. Postanowiłam powierzyć mu... Ania P Polecam (1) Rewelacyjny lekarz. Profesjonalny i serdeczny Doskonały kontakt. Byłam u... Marta Super lekarz! (1) Polecam Pana Doktora! Super specjalista! Długo staralam sie o dziecko jednak... Adrianna Polecam (1) Od 8 lat jestem pacjentką Pana Żółtowskiego. Traf również chciał że... JK Najlepszy lekarz ever!!!! (1) Pan doktor to najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. I nie myślę tu... Ewelina najlepszy (1) Trafilam do doktora jak bylam w ciazy ktora niestety skonczyla sie... Natalia Dobry lekarz! (1) Pewnie nic nowego nie napiszę :) Pana doktora poznałam w pierwszej ciąży... Izabela W Poprostu Specjalista! (1) Nie mam w zwyczaju rekomendować w necie, ale w tym przypadku nie mogę... Beata Najlepszy lekarz na świecie ! (1) Polecam Pana Doktora, który jest niesamowitym lekarzem. Jest bardzo, bardzo... Kasia Polecamy! (1) Serdecznie polecam dr Żółtowskiego - szczególnie przyszłym mamusią. Dzięki... Kornelia Serdecznie polecam Pana Doktora! (1) Uprzejmy, delikaty w trakcie badnia, zawsze szczegółowo wszystko opiszę.... Kasia Polecam !!! (1) Nie ma ilości dobrych słów i pochwał dla Pana doktora. Poprowadził moją ciąże... Paulina P. Polecam w 100% (1) Bardzo polecam doktora Żółtowskiego. Jest nie tylko niesamowitym lekarzem,... Agnieszka S. Super lekarz! (1) Szczerze polecam dr Adama Zoltowskiego. Pan doktor jest naprawde swietnym... Hania Z. z synkiem Kubusiem Polecam taka opiekę każdej kobiecie. (1) Dr Adam Żótowski - wspaniały, zyczliwy, mądry, miły, delikatny, z ogromnym... MARTA