Najlepszy serwis Jeep na Północy (1) Świetna, profesjonalna obsługa. Polecam. Krzysztof Nie polecam (2) Nie polecam tej stacji diagnostycznej. Dwukrotnie rok po roku w dwóch różnych... Basia Polecam kazdemu, kto mysli o zakupie (1) Swietna obsluga przed i posprzedazna. W efekcie nabylem 2 samochody, co nawet... Gdynia
Krzysiek (1) Kontakt z salonem zacząłem drogą mailową i zaskoczyło mnie zaangażowanie i... Krzysiek Stanowczo odradzam !! (1) Każdemu kto rozmyśla nad zakupem auta w tej firmie stanowczo odradzam ! Do... Dawid Jak zawsze wszystko na 6! (1) Jeżdżę do Auto-Mobilu od dawna i jeszcze nigdy się nie zawiodłem! Zawsze... Edek Wrangler (1) Zakupiłem w Auto-Mobil Wranglera. Dla mnie najważniejszą rzeczą była... dan Profesjonalne podejście do klienta (1) Witam. Moją wizytę w salonie samochodowym oceniam w bardzo pozytywny sposób.... Ania Jazda testowa (1) Przymierzam sie do kupna Alfy, byłem na jeździe testowej. Muszę przyznać... Grzesiek najlepszy serwis Alfa Romeo (2) Trafiłem tam przez przypadek bo zawsze serwisowałem swoją alfę w Gdańsku ale... Rafał74 Polecam salon (1) Kupiłem Jeepa wszystko w najlepszym porządku. Polecam kim Polecam salon. (1) Kupiłem Jeepa Comapssa jestem bardzo zadowolony, na miejscu leasing i... Marian Miła i rodzinna atmosfera (1) W dobrej cenie wykonano przegląd zimowy, sprawnie i na czas. IL y a olewka klientów (1) Witam chciałem kupić żonie samochód ,w tym zacnym salonie pani o strasznie... Grzegorz Serwis pierwszej klasy ;) (1) Przeglądy na jak najwyższym poziomie. Robią to co trzeba nie wyszukują... Michał porządne auta uzywane (1) kupiłem vectrę - otrzymałem przedtem pełną historię serwisową,a mój mechanik... Mikołaj Mechanicy - praktykanci (1) Nie ponosza zadnej odpowiedzialnosci za kompletnie bledne ekspertyzy niby... Kris Inni dealerzy Fiata powinni się uczyć (1) Trafiłam tam przypadkiem, jednak milo mnie zaskoczyła obsługa, oferta i samo... Agnieszka R. Tragiczna obsługa klienta (2) Ten człowiek który podaje sie za sprzedawce ....oferuje części w atrakcyjnych... STANFRAGLES Bardzo dobry serwis (1) Polecam wszystkim ten serwis Fiata. Miła obsługa, znają się na rzeczy i mają... mekl