Klijent - opinia (1) Witam . Warsztat ten to wymieniacze a nie mechanicy posługują się systemem... Klijent Niezadowolony klient - opinia (1) Najgorszy serwis do jakiego trafiłam. Naprawa skrzyni biegów - nieudolna.... Niezadowolony klient Marta - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem firma Azet Auto Serwis. Pełen... Marta
Opinia z perspektywy 5 lat (1) Chciałbym się podzielic opinią zbudowaną na przestrzeni ponad 5 lat.... Mario Audi A6 Allroad 2013 (1) Po zmianie auta na kolejne audi: Pełen przegląd serwisowy przy przebiegu 150... Piotr Niestety nie mogę polecić AZet (2) Były duże oczekiwania i nadzieje związane z tym warsztatem po przeczytaniu... Pawel PEWNA PRZYGODA Z AZ Auto Serwis. Wnioski wyciągnij sam. (13) 14.05.2013 po telefonie do Pana Olgierda z AZet Auto Serwis... Zmasakrowany straconym czasem Audi A4 B5 1.8T (1) Serwis do polecenia W Audi strasznie chodzily glosno szklanki oczywiscie... lukasz-bobo super (1) szczerze polecam Az service przez tydzien mechanik nie mógł dojśc co stało... Karolina bardzo dobry warsztat (1) Byłem podleczyć moją Skodę - silnik 2.0 który ma swoje niedoskonałości - i... kshysio AZ Serwis Najlepsi szpece od Audi,VW (1) Ci ludzie są rzeczowi, ,,Olo'' to prawdziwy ekspert jeżeli chodzi o wiedzę i... Daniel Olek i spółka to webeściaki od audi (1) Duża wiedza na temat grupy VAG. Olek jest numerem jeden. Ma doświadczenie i... Radek Pełen Profesjonalizm (1) Przy okazji pobytu w Gdyni dokonaliśmy wymiany kolektorów w Touaregu. Kontakt... M.M. git malina (1) Polecam z czystym sumieniem..znają się na tym co robia..za ceny dalej 5 bo... maciek Polecam Wszystkim (2) Wczoraj byłem w AZ w Pruszczu Gdańskim na wymianie kolektorów. Zadzwoniłem... Paweł Bardzo dobry serwis :) (1) Bardzo dobry serwis - u mnie w Audi A4 B5 1,9 TDI był problem z turbiną i do... Adam Pelna profeska (1) Mechanicy znaja sie bardzo dobrze na typowych usterkach aut grupy VW, Audi,... Jarek Zero profesjonalizmu ! Olewanie Klienta ! (5) 2 tygodnie czekania, aby przyjeli samochód. Samochód został odstawiony po 2... Opelek Profesjonalizm w diagnozowaniu usterki oraz jej usunięciu. (2) Naprawa dotyczy samochodu marki VW PASSAT (grudzień 2003) 1,9 TDI 130PS.... Artur polecam wymiana pompy oleju w blb (1) chlopaki znaja sie na tym co robia zreanimowali moje blb chodzi jak zegarek... mariusz holland a4 b7 blb