Adam Janowski

Doradztwo finansowe Kredyty i pożyczki Brokerzy

Gdańsk, Plac Porozumienia Gdańskiego 1

Amelia - ocena (1) Bardzo miła współpraca. Dostałam odpowiedzi na wszystkie pytania, a nawet... Amelia Monika - ocena (1) Zdecydowanie polecam usługi Pana Adama i jego teamu. Ich profesjonalizm,... Monika Kamil&Dominika J - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adamem, profesjonalne... Kamil&Dominika J
Dariusz - ocena (1) Bardzo polecam współpracę z Adamem oraz jego zespołem. Dzięki współpracy z... Dariusz Magda B - ocena (1) Pan Adam to profesjonalista w każdym calu. Wraz ze swoim zespołem... Magda B Patryk i Ania - ocena (1) Serdecznie polecamy pana Adama i panią Karolinę. Nasz proces był bardzo... Patryk i Ania KM - ocena (1) Z czystą przyjemnością możemy polecić współpracę z Adamem i Panią Weroniką :)... KM Mateusz - ocena (1) Uzyskanie kredytu w czasach co najmniej trudnych z pomocą Adama J. okazało... Mateusz Anna - ocena (1) Profesjonalna obsługa na każdym etapie starania się o kredyt. Cieszymy się,... Anna Tomasz - ocena (1) Miałem nietypową sytuację z kredytem hipotecznym, inni mówili że się nie da,... Tomasz H.B - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z Adamem i Karoliną! Dzięki ich... H.B Antoni - ocena (1) Pan Adam wykazał się ogromną znajomością procedur związanych z kredytem... Antoni Krysia - ocena (1) Największy profesjonalista! Pan Adam przeprowadził nas pod swoimi skrzydłami... Krysia Kamila i Wojciech - ocena (1) Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnego doradcy kredytowego, wybór może... Kamila i Wojciech Adrian - ocena (1) Jeśli Adam powie, że da radę coś zrobić to dotrzymuje słowa. Potrafi... Adrian Agnieszka - ocena (1) Pełen profesjonalizm i wspaniała obsługa! Polecam wszystkim, którzy nie chcą... Agnieszka Ernest - ocena (1) Bardzo polecam Pana Adama, bardzo dobrze i dokładnie przeprowadził mnie przez... Ernest Damian - ocena (1) Jestem wdzięczny Panu Adamowi za profesjonalizm i pomoc w uzyskaniu kredytu.... Damian Paulina M - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, zaangażowanie 100%, podejmuje się bardzo... Paulina M JAKUB - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług pana Adama, który pomógł mi w załatwieniu... JAKUB