Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Zdrowie
Przyjmuje w Panaceum w Rumi, jakim jest specjalistą, jakie podejście do kobiet w ciąży,czy sprzęt na jakim pracuje jest dobry?Panie w rejestracji polecają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

może jednak ktoś chodzi do tego lekarza?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Ja chodze do tego lekarza jednak ciazy mi nie prowadzil, gdyz jestem cukrzykiem i wybralam ginekologa z "diabetologicznym" doswiadczeniem. Bylam jednak u dr pradzynskiego na 1 wizycie stwierdzajacej ze faktycznie jestem w ciazy-sprzet wydawal mi sie ok,sam lekarz jest bardzo komunikatywny i polecilam go kolezance ktora zaszla w ciaze chwile po mnie i byla ona bardzo zadowolona.w porownaniu z ginekologiem ktorego spotkalam w przychodni na derdowskiego-ten jest rewelacyjny.takie moje zdanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

bardzo dziękuje za opinię, ja mam swojego lekarza prowadzącego jednak muszę dojeżdżać, dlatego na tzw ostatnich nogach na częstsze wizyty wolę chodzić na miejscu, tym bardziej że w przychodni jest ktg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Ja chodzę do niego odkąd zaszłam w ciążę, mam swojego lekarza, ale tutaj chodzę na NFZ, ogólnie nie narzekam, jest dość miły no i własnie plusem jest że mam bardzo blisko. Co do sprzętu to ciężko powiedzieć, ale chyba zły nie mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Dzieki Rahhel,a jak ze zwolnieniami u tego dr,mam wizyte u niego w polowie lipca a to juz bedzie 31 tydzien,dodam ze mam prace fizyczna i od jakiegos czasu jestem na zwolnieniu,czy nie robi on problemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

tego nie wiem niestety, ja jestem dopiero na początku ciąży. Ale chyba warto po prostu się go spytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Dziekuje,taki mam plan zeby go spytac :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Odradzam powierzenie prowadzenia ciazy temu lekarzowi. Oprócz skierowania na badanie moczu,rady,żebym brała witaminki i nie wspolzyla przez okres ciąży( bez żadnego podania powodu) nie dowiedziałam się kompletnie nic. Zero wywiadu, brak wykonania cytologii, wizyta może trwała z 10min..nie dostalam żadnych wskazówek ani zaleceń. Nie chciał mi nawet dac zdjęcia USG z badania a po moim naleganiu dostalam je ze swistkiem papieru, na którym miał być rzekomo opis(reczny-nie do odczytania, ponieważ drukarki dr nie posiadał). Wizytę mogę porównać do wizyty u innego lekarza. Obydwoje przyjmowali mnie w ramach NFZ z tym,że ten drugi poświęcił mi 40 min,wykonał cytologię, dał skierowanie na badanie krwi( łącznie z badaniem na grupę krwi,które drPradzynski zlecił wykonać na własną reke) i moczu, objasil jak będzie wyglądał nasz plan spotkań, kiedy wykonywać USG, jak często wykonywać badania, jak je wykonywać będąc w ciąży, co jeść,czego unikać, co do kiedy przyjmować wraz z lista do wyboru, wykonał wywiad, pytał o przebytą rozyczke, żeby w razie czego zaszczepić, potraktował mnie po prostu kompleksowo i odpowiedzialnie. Po wizycie u dr Prądzyńskiego można czuć się zwyczajnie olanym. W trosce o zdrowie swoje i swojego dziecka radzę omijać lekarza tej kategorii.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Do doktora Prądzyńskiego trafiłam w grudniu 2015r. w 6stym tygodniu ciąży. Doktor wykonał USG dopochwowe i stwierdził ciążę. Jak moja przedmówczyni napisała, tak samo było w moim przypadku - brak jakichkolwiek informacji po za tym że mam brać kwas foliowy, nie współżyć w pierwszym trymestrze. Na pytanie o skierowanie mnie na jakiekolwiek badana, odpowiedział "Na następnej wizycie, za 4 tygodnie". Żadnych konkretów, żadnego zdjęcia USG. O zaświadczenie do pracy, musiałam prosić 3 razy. Wizyta była ekspresowa.
Bardzo zdziwiona podejściem Tego pana postanowiłam wybrać się do lekarza prywatnie.
Na prywatnej wizycie dowiedziałam się, że jest to ciąża mnoga, dowiedziałam się, jakiej wielkości są moje fasolki. Na zadane pytania lekarz odpowiadał konkretnie.
Postanowiłam, że zjawię się u dr Prądzyńskiego na kolejnej wizycie która odbyła się dzisiaj. Jest to 10 tc. Postanowiłam, że skoro opłacam składki to zgłoszę się chociaż po zlecenie na badania, które każda kobieta w ciąży powinna wykonać. Nic nowego. Kolejne badanie dopochwowe, ciąża -POJEDYNCZA, skierowanie tylko na 5 najtańszych badań. Na pytanie ile fasolka ma centymetrów lekarz nie umiał odpowiedzieć, na prośbę dostania zdjęcia USG dostałam jedno z łaską. Nie założył karty ciąży. Kolejna wizyta - ZA 4 TYGODNIE.
Już nigdy się tam nie pojawię, życzę każdej kobiecie, która jest w ciąży aby nigdy nie trafiła do tego lekarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Dramat.... Nie polecam tego lekarza!!!! Podejście do mnie tak jak Pani i Pani powyżej piszą.... Tragedia... A co najgorsze straciłam ciążę w 5 miesiącu prawdopodobnie (99%) przez niedopatrzenie tego lekarza.... Dramat...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

justmegy - Czy mogę poznać nazwisko lekarza z NFZ, który się Tobą tak dobrze zaopiekował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Wkurza mnie to strasznie że nie daje zdjęć USG tak inni lekarze. Tylko do tego można się przyczepic a tak to nie mam żadnych zastszeżeń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktos w 2021 roku nadal szuka opinii o tym ginekologu to ja ze swojej strony ostrzegam i przestrzegam przed wizytami u niego. Być może klasyczne wizyty są przeprowadzane w sposób poprawny ale jeśli jesteś w ciąży to lepiej omijać go szerokim łukiem. Zgłosiłam się do niego na samym początku ciąży, zarodek był może dwutygodniowy, zalecił mi zrobienie (tylko) beta HCG i następną wizytę za tydzień, na kolejnej wizycie, musiałam od początku tłumaczyć z czym przyszłam, po USG znowu dostałam skierowanie na (tylko) beta HCG. Następna wizyta (trzecia) była przełożona z powodu choroby lekarza i odbyła się po miesiącu od drugiej wizyty. Na trzeciej wizycie pan doktor znowu pytał się z czym do niego przyszłam (od czego są karty zdrowia?), na tej wizycie nie zlecił mi żadnych badań, nie założył karty ciąży, a jak spytałam o moją tarczycę (biorę euthyrox), to odpowiedział, że mam się zgłosić do endokrynologa. Pan doktor ewidentnie nie był zainteresowany prowadzeniem mojej ciąży w ramach NFZ-tu. Zlekceważył mnie i mam ogromny żal za takie podejście, dodatkowo teraz bardzo się stresuję czy zaniedbanie pana doktora nie wpłynęło na dziecko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również odradzam. Skierowanie dostałam na morfologię,mocz i być oprócz tego nic. Zostałam poproszona o przyniesienie dokumentu potwierdzającego grupę krwi. Poprosiłam o zaświadczenie do pracy że jestem w ciąży którego wymaga moja kadrowa i dwa razy mi odmówił. Ani razu nie usiadłam na fotel a wizyty odbyły się już cztery co za tym idzie cytologia nie została pobrana. Żyjemy w czasach pandemii a na korytarzu wiecznie kolejka do p. Prądzyńskiego bo wizyty umawia co 10 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na wizycie u tego lekarza nie będąc w ciąży zrobił usg i stwierdził, ze wszystko jest ok. Dwa dni później byłam na usg jamy brzusznej gdzie stwierdzono liczne mięśniaki oraz jajniki z torbielą niewiadomego pochodzenia obecnie zrobiłam test ROMA i czeka mnie operacja:( nie polecam tego lekarza!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Albo dr. Prądzyński przeszedł jakąś gruntowną metamorfozę osobowości, albo mówimy o dwóch różnych osobach. Nie mogę uwierzyć w to co tu czytam...
Jestem w drugiej ciąży. Pierwszą prowadziłam prywatnie w Medicover. Czuję się lepiej zaopiekowana u dr. Prądzyńskiego na NFZ niż w Medicover (na który naprawdę nie narzekam i wszystko było jak najbardziej ok). Nie wiem czego spodziewała się jedna z Pan z 2tyg zarodkiem? To normalne, że lekarz zalecił kolejną betę i zaprosił na następną wizytę ️, badania które mi zlecił na początku ciąży są takie same jak te, które miałam w ciąży pierwszej....
W 8tyg dostałam zdjęcia z usg i skierowanie na badania

Jestem bardzo specyficzną osobą, bardzo nieufnie, sceptycznie podchodzącą do lekarzy. Pan doktor "trafił" do mnie już po pierwszej wizycie u niego. Jest miły, sympatyczny, delikatny, rzeczowy, wszystko tłumaczy, z poczuciem humoru. Wzbudził u mnie ogromne zaufanie i jak tylko zaszłam w ciążę wiedziałam, że nikt inny jej prowadzić nie może... Ba! Mogłabym urodzić przy nim na chodniku i byłabym spokojna, że wszystko będzie dobrze.
Pełna poczekalnia również nie sugeruje jakoby był to taki zlyyyy lekarz ️

Ale tak sobie myślę, że może macie rację ja też nie polecę tego lekarza. Będzie więcej wolnych terminów i mniejsze kolejki w poczekalni
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

To ja pytałam kilka lat temu o dr,byłam bardzo zadowolona jak prowadził moja ciążę do rozwiązania,nadal chodzę do niego na wizyty. Kulturalny,dokładny,rzeczowy ,nie mam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Okropny lekarz okazało się że przez 14tyg byłam w ciąży on stwierdził 6tyg po dwóch tygodniach stwierdził że 5tydzien poszłam do innego lekarza okazało się że na początku ciąży poroniłam i nosiłam w sobie martwy płód w tym momencie leżę w szpitalu na Zaspie a wszystko mogło skończyć się inaczej gdyby prawidłowo stwierdził ciążę Nie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Adam Prądzyński ginekolog-położnik, proszę o opinie.

Totalnie nie polecam tego lekarza! Przyszłam do niego z pierwszą ciążą wydał mi książeczkę bez pieczątki cały czas mydlił mi oczy i kazał robić Betę aż za 3razem przestało mi coś grać bo dalej nie dostałam USG poszłam do innego ginekologa który od razu stwierdził poronienie chodziłam ponad 3tyg z martwym płodem w sobie jestem świeżo po zabiegu łyżeczkowania jak tylko dojdę do siebie założę lekarzowi sprawę w sądzie ten człowiek nie powinien badać ludzi!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

księgowa?? czy warto? (35 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (19 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...